Jump to content
pokoleniex

emulsje.pl

Recommended Posts

Dobra domena (że też się zastanawiałeś ;) ) minimum 1000 zł

Boję się spytać co masz jeszcze zarezerwowane i wahasz się wziąć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już to Ci mówiłem - rewelacja. Najlepsza z domen o których rozmawialiśmy. Wiec ceny możesz oczekiwać wyższej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam same wspaniale domeny ;) W koncu siedze w tym troche ponad miesiac. MYsle jeszcze nad liczba pojednyncza, ale moze lepiej zeby ktos pod nia cos postawil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra domena (że też się zastanawiałeś ;) ) minimum 1000 zł

Boję się spytać co masz jeszcze zarezerwowane i wahasz się wziąć ;)

 

Nie wypowiadam sie na temat wyceny bo to wrozenie z fusow .Ale mala dygresja .Gdyby ta domena byla atrakcyjana to bylaby juz kiedykolwiek rejestrowana to nie jest regula ale bazowy warunek ( nie dotyczy fraz "nowopowstalych" ).Drugim warunkiem ktorego nie mozna lekcewazyc jest :tlok w koncowkach " czyli zajetosc np. com.pl , net.pl i innych Po trzeci wartosc domeny (i to powinno byc jako pierwsze) to brak odpowiednikow, synonimow .A tu prosze sporo: zawiesina, mieszanka itd .Tak naprawde nie za bardzo widze zastosowanie tej domeny do potrzeb prowadzenia przyszlego biznesu przez potencjalnego nabywce .Jest to tak dziwna niszowa wrecz materia, ze jednym np. malarza kojarzy sie z farba , fotografowi z emulsjami fotograficznymi ( ale tylko tym co nie wala fotek cyfrowka ) a kobieta emulsie kojarzyc sie beda z farbami do wlosow i jakimis innymi badziewiami .I teraz co sajt pod tym adresem ma byc spisem zarowno farb do laperii jak i jakis produktow do fotografii .Mleko tez jest emulsja a nie wydaje mi sie zeby wiekszosc o tym miedziala ;)) Mleczarnia tez tego nie kupi mimo iz sporo przetwarza tejemulsji:))

Tak na szybko nie mowie ze nic nie warta ale niewiele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby ta domena byla atrakcyjana to bylaby juz kiedykolwiek rejestrowana to nie jest regula ale bazowy warunek ( nie dotyczy fraz "nowopowstalych" )

Brak zgody. Bardzo dużo świetnych nazw jest wolnych. Często lepsze niż te zarejestrowane

 

Drugim warunkiem ktorego nie mozna lekcewazyc jest :tlok w koncowkach " czyli zajetosc np. com.pl , net.pl i innych.

Nie ma to tak wielkiego znaczenia dla nazw polskich. PL króluje.

 

Po trzeci wartosc domeny (i to powinno byc jako pierwsze) to brak odpowiednikow, synonimow .A tu prosze sporo: zawiesina, mieszanka itd .

A co to za synonimy, każdy gorszy.

 

Jest to tak dziwna niszowa wrecz materia, ze jednym np. malarza kojarzy sie z ...

Tak na szybko nie mowie ze nic nie warta ale niewiele.

Fajnie, że znalazłes tyle zastosowań. A pokoleniex zaczyna być dobry w niszowych domenach. Pamietasz modaślubna.pl kogoś innego ?

Sam bym jej nie zarejestrował, bo znajduje wg mnie lepsze, ale domena ma wartość i lepsza jest niż wiele tu na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MYsle jeszcze nad liczba pojednyncza, ale moze lepiej zeby ktos pod nia cos postawil.

No to Pan DD postawi pod nia swoj parking, liczba mnoga w tym momencie duzo stracila, prawda Panie Danielu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem o niej gdy rejestrowałem farbyemulsyjne.pl, ale wydała mi się zbyt ogólna. Niemniej, życzę powodzenia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×