Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

Zmiana kategorii

Recommended Posts

Mam wystawione na sprzedaż kilka domen i w połowię z nich jest ciągle aktywne okno kategorii i mogę ją zmieniać, a w reszcie okna te są szare i nieaktywne. Czemu tak jest ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popularność Aftermarket rośnie bardzo szybko, więc są pewnie opóźnienia w moderacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał pisał kiedyś, że kategorie domen są moderowane przez zatrudnione osoby, która przeglądają domeny i przyporządkowują je do odpowiednich kategorii sprzedaży. I te domeny, które mają zatwierdzone kategorie, mają już zablokowaną zmianę, żeby nie było bałaganu, a te, które są jeszcze nie przejrzane, mają odblokowaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie do dupy ;)

wg tego domena kowalski*pl jest w kategorii "imiona i nazwiska" i "ludzie"

a kowalski*com.pl leży w "ludzie" i "biznes"

 

Wg mnie to wprowadza straszny zamęt i nie powinno być wsadzane do "biznes" tylko dlatego, że jest .com.pl

Kowalski, to kowalski i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie do dupy ;)

wg tego domena kowalski*pl jest w kategorii "imiona i nazwiska" i "ludzie"

a kowalski*com.pl leży w "ludzie" i "biznes"

 

Wg mnie to wprowadza straszny zamęt i nie powinno być wsadzane do "biznes" tylko dlatego, że jest .com.pl

Kowalski, to kowalski i tyle.

Dokładnie, jest do dupy ale o tym była już mowa, że "tak jest i już". Z kolei wystawiając domenę na aukcję można ją wsadzić do dowolnej kategorii niekoniecznie odpowiedniej. Brak konsekwencji, bo skoro domena jest przez AM przyporządkowana do kategorii to po kiego czorta trzeba nadawać kategorie domenie podczas jej wystawiania.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×