Jump to content
Sign in to follow this  
kosmus

2cyfrówki com.pl

Recommended Posts

Dla domainerów domeny com.pl nie mają żadnej wartości. Tego bynajmniej nauczyło mnie te forum ;)

 

To jest tylko wroga propaganda, a prawda jest taka, że osoby które w słowach (postach) są żarliwymi przeciwnikami .com.pl, same sprzedają (a nawet kupują!) takie domeny po cztery-pięć iksów. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest tylko wroga propaganda, a prawda jest taka, że osoby które w słowach (postach) są żarliwymi przeciwnikami .com.pl, same sprzedają (a nawet kupują!) takie domeny po cztery-pięć iksów. ;-)

 

 

Ja posiadam domenę kontO-bankowe.com.pl , dla domainera jest to pewnie śmieć, ale gdy wpiszemy w Google.pl hasło "konto bankowe" . "konta Bankowe" , domena

kontA-bankowe.com.pl wypada jako pierwsza. Strona ta przy prawie wszystkich frazach pokrewnych wypada w pierwszej trójce. KontO-bankowe.com.pl , nie wiele się różnie od kontA-bankowe.com.pl a nawet bardziej wpada w pamięć, wielu ludzi może pomylić stronę i wpisać moją. A na tamtej na pewno ruch jest duży. W internecie interesuję się bankowością i dlatego taka domena na pewno mi się przyda. Warto moim zdaniem rejestrować com.pl jeśli jest uzasadnienie.

 

A tu jest zbiorowy lincz na mojej com.pl/ce <-- mi się domena przyda i nie zamierzam jej porzucać ;)

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=27362...2;.com\.pl

 

Dodam jeszcze że dla pozycjonerów nazwa w domenie nie ma żadnego znaczenia ;) . Pozycjoner kupuje domenę która ma wysoki Page Rang na swoje zaplecze. Tak więc jeśli domena przykładowa shd87sds.com.pl miałaby Page Rang 4-6 miałaby też swoją wartość.

 

A co do anty com.pl/owców :P Ciekawy jestem kto z was nie zarejestrowałby sex.com.pl , kredyt.com.pl czy poker.com.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie dwuliterówka xx.com.pl wizualnie wygląda dość dziwnie.

Jednak mentalność wielu właścicieli firemek sprawia że mimo wszystko te comy.pl mają jakąś tam wartość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wielu ludzi może pomylić stronę i wpisać moją.

 

a jak jest naprawdę ? mylą ? są jakieś wejścia ? czy tylko MOGĄ mylić ? bo to różnica zdaje się.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowe bo się zrobił OFFTOP. Interesują mnie konkretne odpowiedzi. Czy 2-cyfrowe com.pl są wartościowe. Proszę o odpowiedź.

 

a dużo jest wolnych takich domen ? Tutaj jak wszędzie obowiązują prawa rynku.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do anty com.pl/owców ;) Ciekawy jestem kto z was nie zarejestrowałby sex.com.pl , kredyt.com.pl czy poker.com.pl .

 

zarejestrować każdy, ale co ciekawe niektórzy domainerzy, którzy są mocno na nie w stosunku do com.pl dają za taki poker.com.pl duże pieniądze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×