Jump to content
Sign in to follow this  
przemeq

mistrzostwaeuropy.eu

Recommended Posts

Masło maślane, ale nie jest źle. Kilka stówek... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
prosze o wycene MistrzostwaEuropy.eu

 

 

Trudna w wymowie [łączenie s-t-r-z, a później a-e-u]. Wiem, że ktoś może zapytać, jak niedawno w innym temacie, że "dla kogo" za trudna, ale pozostaję przy swoim: "trudne" połączenia tych literek ...

Jedyny plus taki widzę, że nie wiadomo o jakie konkretnie [w jakiej dyscypinie] mistrzostwa chodzi. Nie doczepi sie wiec do Ciebie odpowiednia sportowa Federacja uropejska :P ...

czyli, jest uniwersalna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
prosze o wycene MistrzostwaEuropy.eu

 

 

 

 

Trudna w wymowie [łączenie s-t-r-z, a później a-e-u,a potem znowu e-u]. Wiem, że ktoś może zapytać, jak niedawno w innym temacie, że "dla kogo" za trudna, ale pozostaję przy swoim: "trudne" połączenia tych literek ...

Jedyny plus taki widzę, że nie wiadomo o jakie konkretnie [w jakiej dyscypinie] mistrzostwa chodzi. Nie doczepi sie wiec do Ciebie odpowiednia sportowa Federacja uropejska :P ...

czyli, jest uniwersalna :)

 

 

Zauważyłem znowu moje dwa takie same posty z winy mojego sprzętu. Proszę Administratora o "obcięcie" jednego posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudna w wymowie [łączenie s-t-r-z, a później a-e-u,a potem znowu e-u]. Wiem, że ktoś może zapytać, jak niedawno w innym temacie, że "dla kogo" za trudna, ale pozostaję przy swoim: "trudne" połączenia tych literek ...

Jedyny plus taki widzę, że nie wiadomo o jakie konkretnie [w jakiej dyscypinie] mistrzostwa chodzi. Nie doczepi sie wiec do Ciebie odpowiednia sportowa Federacja uropejska :P ...

czyli, jest uniwersalna :)

 

domena przyszlosciowa i zawsze aktualna - co chwile sa jakies ME w roznych dyscyplinach - uwazam ze ponad 1k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awans mamy.

 

podejmie się ktoś wyceny ?

Ponieważ chce sprzedać i nie wiem ile oczekiwać.

 

nie lubie .eu, chyba że znajdzię się w nazwie jakieś godne uwagi wyrażenie w jezyku europejskim, innym niż Polski. Wyceny się nie podejmę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie lubie .eu, chyba że znajdzię się w nazwie jakieś godne uwagi wyrażenie w jezyku europejskim, innym niż Polski. Wyceny się nie podejmę :P

 

5-10 k

 

zawsze aktualna, uniwersalna, nie narusza zadnego TM, problemem jest tylko to, ze nie mozna ja z zadnymi konkretnymi ME polaczyc ... tak czy owak tylko ja dobrze skonsumowac :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

.eu z polskimi wyrazami jest ciągle mało popularne...

 

ale popularność ciągle rośnie, na dzień dzisiejszy imho nie więcej jak 1000 pln

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro 2012 coraz blizej, dlatego podbijam :)

 

cos sie zmienilo w wycenie tej domeny Waszym zdaniem ??

 

ps. oczywiscie jest na sprzedaz, zainteresowanych zapraszam na PW.

Edited by przemeq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×