Jump to content
Sign in to follow this  
alpine5

7rc.pl , holtz.pl , posredniczka.pl , posredniczki24.pl

Recommended Posts

Witam

 

Mam na sprzedaż następujące domeny :

 

 

7rc.pl oraz 7rc.com.pl

 

holtz.pl oraz holtz.com.pl

 

posredniczka.pl oraz posredniczka.com.pl

 

posredniczka24.pl oraz posredniczka24.com.pl

 

posredniczki24.pl oraz posredniczki24.com.pl

 

doradzamy24.pl oraz doradzamy24.com.pl

 

 

Zarejestrowane kilka dni temu (około 10 maja 2009) i opłacone na rok, zaparkowane w home.pl

 

Ceny do uzgodnienia, domeny będą sukcesywnie wystawiane również na aukcjach allegro.

 

Więcej informacji: 692-479-924 lub alpine5@gazeta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dodatkowo jeszcze wczoraj t.j. 12.05.2009 zarejestrowane (opłacone na rok czasu) i zaparkowane na home.pl :

 

win7rc.pl oraz win7rc.com.pl

 

windows7rc.pl oraz windows7rc.com.pl

 

również na sprzedaż :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już chyba narazie więcej nic, a co ? :-)

 

Zapisanych pomysłów mam jakieś 300-400, ale trochę jestem zabiegany na codzień - mam 8-tygodniowego syna :-)

 

Poza tym jestem jeszcze trochę laikiem w tym temacie, więc narazie czytam w necie fora i informacje na temat sprzedaży domen itp.

 

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie...

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłem się oprzeć...zarejestrowałem dziś:

 

 

starelata.pl

 

 

również z przeznaczeniem na ewentualną sprzedaż

 

Jeśli to nie łamie zasad i regulaminu tego forum, to mam propozycję - mianowicie proponuję 15% z ceny sprzedanej dowolnej mojej domeny dla osoby, która pomoże znaleźć kupca.

 

Wiem, że może nie są to jakieś ogromne hity, te domeny, ale kto wie (może jestem zbytnim optymistą, że da się na którejś z nich coś zarobić ?)

 

Pozdrawiam

S.F.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezydentka też jest moja...przynajmniej na rok (lub do czasu odsprzedaży) :-)

 

www.rezydentka.pl

 

Czy rezydentka może być ninją ? rezydentka-ninja...mam nadzieję, że nie

 

S.F.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a w dzisiejsze, niedzielne popołudnie zarejestrowane celem odsprzedaży:

 

euro2012wawa.pl

 

eurowawa2012.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

przestan je rejestrować bo szkoda kasy ... najpierw spróbuj coś sprzedać i tak zdobytą kasę inwestuj w nowe ... bo narazie widzę że tylko wywalasz kasę w błoto ... ;]

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego.

A potem ... po prostu zrób to."

 

- Heinlein Robert -

 

 

Ja mimo wszystko mam trochę pokory (w końcu to moje pieniądze) :-)

 

Bardzo dziękuję za opinie.

 

Pozdrawiam

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×