Jump to content
kulas

zestawykuchenne.pl, zestawkuchenny.pl

Recommended Posts

Nie ważne jest to czy domena jest pierwszych lotów czy nie. Ważne jest to czy odbiorca ma interes w jej zakupie. Jeśli tak i ma zebranie w tym kierunku to już plus. Nie warto "ściagać portek" tylko negocjować najwyższą dla siebie sumę... Ale jak to się mówi...lub mawiało..żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Grzegorzu!

 

Stanowisko prezesa jest jasne. 2500 zł za domenę i ani grosza więcej. Szkoda, bo gdyby to ode mnie zależało, dogadalibyśmy się jak sądzę na 4000 zł. Dziękuję za poświęcony czas.

 

Z poważaniem,

XXXXXXXXX XXXXXX

 

I cały misterny plan w pizdu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzegorz nie przejmuj się. 2,5k to nie są duże pieniądze jeśli chodzi o wizerunek firmy - tym bardziej, że jest to kwota wydana jednorazowo.

 

Ja poniżej 5k bym nie spuścił. Spokojnie bym trzymał i teraz oferował komplet za 7,5k. (l.m. jedynie ma wartość dla mnie).

Widocznie, poziom wiedzy członków zarządu o domenach był niski i nie wiedzą, że stracili okazję. :lol:

 

Brawa jednak dla świadomych pracowników tej firmy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że kulas domeny nie sprzedał to mam pytanie do tych którzy doradzali podbijanie ceny ponad oferowaną: Czy przypadkiem nie czujecie jakichś ukłuć bo kulas zapewne zrobił Wasze lalki voodoo ;)

 

A tak na poważnie to czy oprócz tej oferty były jakieś inne na te domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że kulas domeny nie sprzedał to mam pytanie do tych którzy doradzali podbijanie ceny ponad oferowaną: Czy przypadkiem nie czujecie jakichś ukłuć bo kulas zapewne zrobił Wasze lalki voodoo ;)

 

A tak na poważnie to czy oprócz tej oferty były jakieś inne na te domeny?

Heh, nigdy do nikogo nie będę miał pretensji bo to są moje domeny i w ostateczności to ja decyduję co się z nimi dzieje.

 

Prócz tej oferty nie było innych na powyższe domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest normalne, że czasami się przedobrzy, nie ma się co tym przejmować. Ja osobiście wielokrotnie tak miałem, ale wiele też razy miałem odwrotną sytuację: sprzedawałem domenę np za 100 zł i nie było chętnego, a za kilkanaście dni zgłaszał się kupiec z ofertą 1000 zł. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×