Jump to content
poulj

Nowa partia ;]

Recommended Posts

Też sprawdzałem... ach, ta żądza zysku... :P

Fajnie się porobiło: Mamy PiS, LiS, LiD... Teraz tylko PO połączy się z PSL (proponuje adekwatnie PiP) i będzie komplet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ligaisamoobrona.org.pl

kwlis.org.pl

kwlis.pl

 

narazie jeszcze rezerwacja... jak bym nie wykupywał dam znac ;]

 

pewnie zmienia po cichu nazwe, zeby domena byla wolna...

 

 

swoją drogą, ciekawa sprawa, mam pewną domeną org.pl do celów prywatnych. Bardzo czesto zdaza sie, ze trafiaja do mnie maile wysylane do pewnej partii politycznej, zazwyczaj jakies dokumenty, pisma itp...

Share this post


Link to post
Share on other sites
swoją drogą, ciekawa sprawa, mam pewną domeną org.pl do celów prywatnych. Bardzo czesto zdaza sie, ze trafiaja do mnie maile wysylane do pewnej partii politycznej, zazwyczaj jakies dokumenty, pisma itp...

 

To bardzo z tym uwazaj, najlepiej od razu skasuj. Bo jeszcze po śladach w komputerach partii trafi do Ciebie CBA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zarezerwowalem lisrp.pl

Samoobrona jest RP, PO jest RP (ktorys z poslow os, Prawica jest RP.

Mysle ze jak powstanie LIS, to tez sie bedzie nazywał Liga i Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 

http://prawicarp.pl/

http://samoobronarp.pl/

 

swoja droga ciekawy politicalsquatting uprawiał niejaki Adam Słomka:

 

* Adam Słomka zarejestrował partię o nazwie Polska Unia Pracujących, myląco podobnej do popularnej w owym czasie (wybory do Sejmu w 1993 r.) Unii Pracy. Partia Słomki wystawiła nawet jako swoich kandydatów na posłów osoby o tych samych imionach i nazwiskach, co kandydaci UP - był to m.in. Zbigniew Bujak.

 

* W 1997 roku istniało realne prawdopodobieństwo wprowadzenia do Sejmu RP posłów przez Krajową Partię Emerytów i Rencistów Tomasza Mamińskiego. Partia ta, wedle sondaży miała 8 - 10 % poparcie społeczne. Prawdopodobnie Adam Słomka wraz z działaczami AWS doprowadzili do powstania Krajowego Porozumienia Emerytów i Rencistów RP. Na oba ugrupowania "emeryckie" oddano łącznie poniżej 5% głosów. Było to efektem tego, iż zamiast prowadzić kampanię wyborczą, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów zajęła się zwalczaniem Krajowego Porozumienia. Prawdopodobne to zmieniło podział miejsc w parlamencie.

 

* Adama Słomka zarejestrował partię o nazwie "Liga Patriotycznych Rodzin" - o nazwie bardzo podobnej do znanej partii rodziny Giertychów Liga Polskich Rodzin i takim samym skrócie nazwy - LPR. Adam Słomka chciał w ten sposób odebrać głosy wyborcze Lidze Polskich Rodzin.

 

* Gdy w 2001 roku Andrzej Olechowski, Donald Tusk i Maciej Płażyński ogłosili zamiar utworzenia partii politycznej Platforma Obywatelska, Adam Słomka zablokował ich pomysł, rejestrując szybko w sądzie własną Platformę Obywatelską. Olechowski, Tusk i Płażyński zarejestrowali swoją partię pod nazwą "Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej".

 

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
swoją drogą, ciekawa sprawa, mam pewną domeną org.pl do celów prywatnych. Bardzo czesto zdaza sie, ze trafiaja do mnie maile wysylane do pewnej partii politycznej, zazwyczaj jakies dokumenty, pisma itp...

 

eeee to ja mam domenę którą przebijam wszystkie wasze partyjne domeny :) a mianowicie partia.org.pl i zastanawiam się czy ją zarejestrować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sprobojcie jeszcze:

 

LiS24.pl

eLiS.pl

iLiS.pl

e-Lis.pl

LiS2012.pl

euroLiS2012.pl

PiSiLiS.pl

Syfilis.pl :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sprobojcie jeszcze:

 

LiS24.pl

eLiS.pl

iLiS.pl

e-Lis.pl

LiS2012.pl

euroLiS2012.pl

PiSiLiS.pl

Syfilis.pl :)

 

Pozdrawiam

 

Off topic dodalbym do tego jeszcze

Qlis.pl oraz lisQ.pl

oraz oczywiscie najnowszy trend: LISWOGRODZIE.PL ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sprobojcie jeszcze:

 

LiS24.pl

eLiS.pl

iLiS.pl

e-Lis.pl

LiS2012.pl

euroLiS2012.pl

PiSiLiS.pl

Syfilis.pl :)

 

Pozdrawiam

 

Kurza stopa syfilis.pl to świetna nazwa zwłaszcza teraz, niestety zajęta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurza stopa syfilis.pl to świetna nazwa zwłaszcza teraz, niestety zajęta...

 

Niestety , okazało się w międzyczasie , że projekt polityczny SYFiLIS spalił na panewce . :(

Dobrze , że chociaż jedna z tych dwóch partii przetrwała :

 

http://www.SYF.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopaki z Giertychówki zarejestrowali sądownie już partię o dźwięcznej nazwie Lewica i Demokraci - nie mylić z Lewica i Demokraci tj. porozumienie postkomunistów z pogrobowcami Unii Wolności i jakiejś drobnicy, która oczywiście zarejestrowana nie jest. To się nazywa cybersquoting!

Share this post


Link to post
Share on other sites
tj. porozumienie postkomunistów z pogrobowcami Unii Wolności

 

To wspomniane przez Ciebie porozumienie postkomunistów z pogrobowcami Uni Wolności czyli Partia Demokratyczna , miało więcej szczęścia przy rejestracji swojej partyjnej domeny :(

Edited by keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites
To wspomniane przez Ciebie porozumienie postkomunistów z pogrobowcami Uni Wolności czyli Partia Demokratyczna , miało więcej szczęścia przy rejestracji swojej partyjnej domeny :

 

http://www.partiademokratyczna.pl ;)

Ich nazwę też zarejestrowali chłopcy-Giertychowcy... :P:(:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×