Jump to content
Sign in to follow this  
mag

Pomysl na strone z parkingiem

Recommended Posts

Co myslicie o pomysle: http://fight.pl/

Jest parking, jest czytelna informacja o mozliwosci zakupu, oczywiscie mozna to zrobic ciekawiej graficznie i wrzucic np. troche tekstu na dole i slow kluczowych to sie moze jeszcze dobrze zindeksuje w google

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co myslicie o pomysle: http://fight.pl/

Jest parking, jest czytelna informacja o mozliwosci zakupu, oczywiscie mozna to zrobic ciekawiej graficznie i wrzucic np. troche tekstu na dole i slow kluczowych to sie moze jeszcze dobrze zindeksuje w google

Fajne. Jak to zrobiłeś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reklamy jakiejś zaparkowanej strony w ND są w ramce.

 

nie jakiejś, tylko właśnie tej domeny zaparkowanej więc będzie to to samo co reklama po prostu zaparkowanej domeny, wg mnie,

ale gdyby ciągle reklamowana fight.pl miała w ramce inna domenę np. fights.pl to sam nie wiem czy to aby łamie regulamin hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to zrobiłeś ?

 

Iframe z dodatkową treścią. Można to zrobić ręcznie, wystarczy skopiować kod tej strony ;-), ale taką funkcję oferuje też PPD.pl.

Tyle że w sedo nie jest to dozwolone (choć nie słyszałem jeszcze żeby kogoś za to zbanowali); jak w ND - nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle że w sedo nie jest to dozwolone (choć nie słyszałem jeszcze żeby kogoś za to zbanowali); jak w ND - nie wiem.

 

Jeśli się nie mylę, to nie widzą przez to skąd jest ruch. Czyli można wystawiać sobie gdzieś np. bannery reklamujące do strony zaparkowanej , a wejścia z niej będą jakby to był ruch bezpośredni ?? Czy się mylę?

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
3) DISPLAY METHODS: Domains in the DPP must be displayed as delivered by ND and advertising partners. Pages may occasionally be displayed in I-frames or with other embellishments. However, all alterations to a parked page must be approved BEFOREHAND by ND.

 

Czyli według regulaminu taką stronkę z ramką należałoby wpierw zgłosić do ND, żeby zatwierdzili... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli się nie mylę, to nie widzą przez to skąd jest ruch. Czyli można wystawiać sobie gdzieś np. bannery reklamujące do strony zaparkowanej , a wejścia z niej będą jakby to był ruch bezpośredni ?? Czy się mylę?

 

M

Wydaje mi się, że to jest nieistotne czy akurat w tym przypadku się mylisz czy nie, bo całkowicie pomijasz czynnik ludzki. Prędzej czy później znajdzie się jakiś "życzliwy", który zgłosi stronę do ND i zablokują konto. Najlepiej skorzystać z rady K_r powyżej. :blink:

Edited by deha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli według regulaminu taką stronkę z ramką należałoby wpierw zgłosić do ND, żeby zatwierdzili... :blink:

 

W sumie wygląda obiecująco.

 

Ciekawe czy zatwierdzą taką prostą stronkę z iframe i jak szybko to zrobią.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×