Jump to content
Sign in to follow this  
rako

www.desporto24.com

Recommended Posts

Witam.

 

Zainspirowany domena tmi www.empregosonline.com , rozejrzalem sie troche na portugalskim rynku domen.

Pare wydalo mi sie interesujacych m.in. desporto24.com ( desporto po portugalsku znaczy sport ).

Nie wiem czy ktos jest w stanie wycenic ta domene , ale bylbym wdzieczny za wszelkie wskazowki ( komu ewentualnie moglbym ja zaoferowac ).

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nie jest przypadkiem tak, że desporto znaczy sportowy, w sporcie, o sporcie? A może jest to słowo specyficzne dla danego regionu kraju, tak jak u nas Śląsk, Kaszuby? Z tego co przeglądałem to na słowo ESPORTO wyskakują chyba najważniejsze portugalskie strony sportowe.

Tak mi się zdaje.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest przypadkiem tak, że desporto znaczy sportowy, w sporcie, o sporcie? A może jest to słowo specyficzne dla danego regionu kraju, tak jak u nas Śląsk, Kaszuby? Z tego co przeglądałem to na słowo ESPORTO wyskakują chyba najważniejsze portugalskie strony sportowe.

Tak mi się zdaje.

 

Pozdrawiam.

 

Na slowo ESPORTE wyskakuja strony brazylijskie ( portugalski brazylijski a ten uzywany w Portugalii roznia sie od siebie ),wydaje mi sie ze DESPORTO znaczy SPORT.Na stronie www.sapo.pt (taki portugalski onet) jest dzial DESPORTO.Strona www.desporto.pt nalzezy do ministerstwa sportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×