Jump to content
Sign in to follow this  
paps

Co to takiego ?

Recommended Posts

Przeglądałem net i zauważyłem ciekawą rzecz - stronki parkowane na ND: wwwgame[.]pl (typo bez "dot") jest przekierowana na backgammon[.]com[.]pl . Jak się robi coś takiego i czy to zgodne z regulaminem ND ? i jeszcze jedno obydwie stronki "przelatują" przez as[.]casalemedia[.]com/sd?s=65131&f=1 i as[.]casalemedia[.]com/sd?s=65131&f=1&C=1 i używają cookie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zrodle strony na wwwgame.pl jest ramka:

 

<HTML><HEAD><TITLE></TITLE></HEAD>

<FRAMESET ROWS="*"><FRAME NAME=997 NORESIZE SRC="http://www.ndparking.com/backgammon.com.pl"></FRAMESET>

<NOFRAMES><BODY><A HREF="http://www.ndparking.com/backgammon.com.pl">click here</A></BODY></NOFRAMES></HTML>

 

W ramce jest wyswietlane url ktory sluzy do przekierowania. Nie wiem jak w ND ale w Sedo ramki sa dopuszczalne. Jednak w tym przypadku ruch jest przekierowywany na inną zaparkowaną domenę co wydaje mi się być niezgodne z regulaminem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli poprawcie mnie jeśli źle zrozumiałem:

 

1 rejestruję domene

2. w meta tagi wpisuje "co się da", keywordy, itd.

3. u swojego rejestratora robie forward na ND, SEDO itp.

 

i teraz czy meta tagi pozostaną nie zmienione i roboty będą to indexować ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli chcesz utrzymac ruch z wyszukiwarek musisz miec domene u siebie na serwerze i w index.html wpisac mniej wiecej taki kod:

 

<html><head>

<title>Jakis tytul</title>

<META name="robots" content="index,follow,all">

<META name="revisit-after" content="2 days">

<META name="title" content="opis zawartosci">

<META name="keywords" content="keywordy">

<META name="description" content="opis">

<META HTTP-EQUIV="Content-type" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2">

</head>





<frameset rows="100%">

<frame src="http://sedoparking.com/twojadomena">

<noframes>

</noframes>

</frameset>



</html>

 

Jest to trzecia opcja parkowania domen w Sedo - http://www.sedo.co.uk/faq/index.php?action...l&cat=29&id=119

Niestety w ND nie widze takiej mozliwosci.

 

Dzieki ustawieniu wlasnych meta tagow masz mozliwosc _utrzymania_ ruchu z wyszukiwarek jesli kiedys pod daną domeną był serwis. Z moich doświadczeń wynika że ruch utrzyma (badz bedzie lekko spadał) przez kilka miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jeszcze jedno pytanko ? :lol: Czy jak przyjdzie robot to co będzie indexował ? moja stronę na serwerze czy na sedo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki ustawieniu wlasnych meta tagow masz mozliwosc _utrzymania_ ruchu z wyszukiwarek jesli kiedys pod daną domeną był serwis. Z moich doświadczeń wynika że ruch utrzyma (badz bedzie lekko spadał) przez kilka miesięcy.

 

witam

czy wobec tego istnieje hmmmmm.... nazwe to ''zywotnosc'' domeny ktora po jakims okresie parkowania przestanie przynosic zyski i wtedy jedynie pozostaje wrzucenie na serwer zawartosci i reklam adsense? Mam na mysli nastepujaca kolejnosc zarabiania-najpierw parking na Sedo a pozniej wlasna stronka z reklamami?

Czy trwa to okolo kilku miesiecy tak jak napisal Tmi?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje badania wykazuja ze gdy ustawimy meta tagi i zaparkujemy na sedo(w ramce) to domena utrzymuje ruch na kilka tygodni a pozniej wpada w filtr googli i jest na odleglych pozycjach. Natomiast sa parkingi ktore umozliwiaja wrzucenie wlasnych meta tagow(parked.com) i takie zaparkowane domeny sa traktowane w google jak normalne strony - ruch nie spada,jest bardzo stabilnyi pozycje w wyszukiwarkach sa w miare stale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-aha,rozumiem, skoro tak jest na Sedo to i pewnie to samo jest z ND(ze ruch potem spada)?

-Parked.com-wlasnie poczytalem na szybko ich FAQ- wynika ze trzeba miec minimum 10 domen, czy akceptuja tez domeny .pl?

-czy Parked.com jest w takim razie lepsze od ND?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×