Jump to content
Sign in to follow this  
monty

jaki % ruchu moze isc na literowke wwwnazwastrony.com?

Recommended Posts

chodzi o literowke od np. nazwastrony.com wygladajaca w ten sposob: wwwnazwastrony.com - oto moje pytanie (prawdopodobnie posiadacze takich domen potrafia odpowiedziec): ile % badz promili ruchu idzie w takie literowki? (rozszerzenie europejskie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chodzi o literowke od np. nazwastrony.com wygladajaca w ten sposob: wwwnazwastrony.com - oto moje pytanie (prawdopodobnie posiadacze takich domen potrafia odpowiedziec): ile % badz promili ruchu idzie w takie literowki? (rozszerzenie europejskie)

 

Od kiedy to "rozszerzenie europejskie" generuje jakikolwiek ruch ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem wiem ;) nie mam na mysli .eu - chodzi o koncowke kraju europejskiego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kiedy to "rozszerzenie europejskie" generuje jakikolwiek ruch ? ;)

 

Powiadają, że w przyszłości ma generować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co konkretnie masz na mysli? Kto powiada? I co dokladnie? ;)

dzien dziecka sie skonczyl, w pizamke i spac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co konkretnie masz na mysli? Kto powiada? I co dokladnie? ;)

 

Domeny .eu zaczęłyby generować sporo ruchu dopiero, gdyby w ramach integracji europejskiej domenę .pl przemianowano na .pl.eu ;) A tak to mizernie jest, cokolwiek by nie powiadali i kto by nie powiadał, to ruch na domenach .eu od tego nie rośnie i nie wzrośnie, tylko odrobinę wartość (bo domeny .eu są po to by "dobrze i <<prestiżowo>> wyglądały". ;) A co do tych domen .com z tematu to można ruch oszacować nawet nie posiadając takich domen, w oparciu o websiteoutlook.com

 

Np. wwwmyspace.com - Daily Pageview 8889, myspace.com - Daily Pageview 122222222

i jedna polska: interia.pl - Daily Pageview 2576112, wwwinteria.pl - Daily Pageview 418

 

Czyli ruch na www* byłoby to ok. 0,007%-0,01% ruchu z serwisu w tych przypadkach, wystarczy wziąć większą próbkę i powinno się jakoś oszacować, pewnie podobnie wyjdzie na każdym, że ok. 0,01%. Całkiem sporo, jakby nie patrzeć, ale ze swoich literówek www*.pl (www*.com nie mam) widzę, że ten ruch stopniowo i dość zauważalnie maleje czyli mniej osób wpisuje www przed domeną niż np. przed rokiem. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×