Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Sport całkiem ciekawy. Jeżeli przyjmie się w Polsce domena będzie w cenie.

z tego co mi wiadomo, u nas nazywa się to siatkonoga :) co więcej i u nas się już przyjęło ;) wersja plażowa na pewno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nudzilo mi się ;):)

 

tureckivan.pl

pirenejczyk.pl

rosyjskiczarny.pl

bichonfrise.pl

bouvierdesflandres.pl

elkhundszary.pl

groenendael.pl

spanielangielski.pl

jackrusselterrier.pl

lwipiesek.pl

kelpie.pl

szpicminiaturowy.pl

owczarekwegierski.pl

ridgeback.pl

silkyterrier.pl

tervueren.pl

 

dodam że to są dokładne nazwy ras dlatego prędzej czy później się sprzeda ;) niestety te najbardziej znane były zajęte... 4 przez selesa -.-

Edited by FreeS

Share this post


Link to post
Share on other sites
nudzilo mi się ;):)

Za taką cenę trzeba było sobie sprawić butelkę dobrego alkoholu lub jakąś Panią do towarzystwa ;) lepiej byś na tym skorzystał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za taką cenę trzeba było sobie sprawić butelkę dobrego alkoholu lub jakąś Panią do towarzystwa ;) lepiej byś na tym skorzystał ;)

 

wydaje Ci się. Siedzę w zoologii 3 lata i wiem ile właściciele zwierząt mogą wydać na te łachudry :) a Jak ktoś ma już hodowlę... to dla niego 500zł za domenkę to będzie pikuś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje Ci się. Siedzę w zoologii 3 lata i wiem ile właściciele zwierząt mogą wydać na te łachudry :) a Jak ktoś ma już hodowlę... to dla niego 500zł za domenkę to będzie pikuś ;)

 

czarny terrier rosyjski zaj.... pies !

 

kiedyś strasznie chciałem mieć CzTR, ale względy humanitarne i za małe mieszkanie spowodowały, że z bólem zrezygnowałem, pies by się męczył

Share this post


Link to post
Share on other sites
nudzilo mi się ;):)

 

tureckivan.pl

pirenejczyk.pl

rosyjskiczarny.pl

bichonfrise.pl

bouvierdesflandres.pl

elkhundszary.pl

groenendael.pl

spanielangielski.pl

jackrusselterrier.pl

lwipiesek.pl

kelpie.pl

szpicminiaturowy.pl

owczarekwegierski.pl

ridgeback.pl

silkyterrier.pl

tervueren.pl

 

dodam że to są dokładne nazwy ras dlatego prędzej czy później się sprzeda ;) niestety te najbardziej znane były zajęte... 4 przez selesa -.-

oby to póżniej nie było 20 lat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przed chwila znalazłem

 

e-inwestorzy.pl

 

Gratulacje! Dobry strzał.

 

bichonfrise.pl

 

Z racji, że to był pies mojej ex to nawet miałem ją kiedyś w rezerwacji (domenę ;)), ale odpuściłem rejestrację patrząc jakie zawrotne ceny osiągały inne rasy (o ile w ogóle się sprzedawały). Tobie jednak życzę powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje! Dobry strzał.

 

 

 

Z racji, że to był pies mojej ex to nawet miałem ją kiedyś w rezerwacji (domenę :)), ale odpuściłem rejestrację patrząc jakie zawrotne ceny osiągały inne rasy (o ile w ogóle się sprzedawały). Tobie jednak życzę powodzenia ;)

 

na domenkę australian.pl oraz ridgeback.pl mam już chętnych(znajomi więc dużo nie powiem) ;) Myślę że pojadę na jedną czy dwie wystawy i będzie kilkanaście tysięcy % zysku ;) zwłaszcza że tak czy inaczej na takowych wystawach będę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajszy paluch: prąd.com.pl

 

103384prad_ok3.jpg

 

nonIDN prad.com.pl (nazwa tej domeny brzmi jak system obrony przeciwrakietowej, a nie jak coś kojarzącego się z prądem) zarejestrowany został w 2004 roku a należy do Fabryki Kabli ELPAR.

 

103370prad_ok2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczorajszy paluch: prąd.com.pl

 

103384prad_ok3.jpg

 

nonIDN prad.com.pl (nazwa tej domeny brzmi jak system obrony przeciwrakietowej, a nie jak coś kojarzącego się z prądem) zarejestrowany został w 2004 roku a należy do Fabryki Kabli ELPAR.

 

103370prad_ok2.jpg

 

 

Widziałem ją już jakiś czas temu ale nie zdecydowałem się jednak na rejestrację :)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

wracając do zwierzaków...

 

pigmejki.pl

 

 

cena parki w sklepie - 12000pln

od hodowcy 7000pln

 

także zarejestrowałem:)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Część moich "palczaków" :)

 

pracoholik.com.pl

ekatowice.com.pl

e-katowice.com.pl

ekrakow.com.pl

ekielce.com.pl

robert-kiyosaki.pl

zarobkiradnych.pl

biomasaagro.pl

polskieperfumy.pl

3333.pl

e-firma.co

Share this post


Link to post
Share on other sites
na domenkę australian.pl oraz ridgeback.pl mam już chętnych(znajomi więc dużo nie powiem) :D Myślę że pojadę na jedną czy dwie wystawy i będzie kilkanaście tysięcy % zysku :P zwłaszcza że tak czy inaczej na takowych wystawach będę

 

Zabierz ze sobą jeszcze moje miniyork*pl i miniyorki*pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mam takie pytanie trochę na OT :

 

Na jakich stronach sprawdzacie czy domena jest wolna czy nie i czy np można założyć opcję - chodzi mi o wygodę .

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam takie pytanie trochę na OT :

 

Na jakich stronach sprawdzacie czy domena jest wolna czy nie i czy np można założyć opcję - chodzi mi o wygodę .

 

 

AM :) Chociaż whois wolę sprawdzać na dns.pl :D

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę dni temu "z palca" weszła mi domena polityczna jakaśpartia-jakiśregion.pl

 

test.gif

 

Domena podlinkowana na stronach partii, stąd ruch :) Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Jak wrzucę parking, to pewnie ruch zdechnie jak zorientują się i usuną linki. Może strona z ramką, reklamy adsense w ramce właściwa strona "partyjna" ?

 

PS. pytanie do dropped - to normalne, że widzę jutrzejsze statystyki? Czy z numerami lotto też tak się da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×