Jump to content
Sign in to follow this  
thomaso

propozycja - podział działów sprzedaży na kategorie

Czy byłbyś za podziałem działu sprzedaży na kategorie?  

27 members have voted

  1. 1. Czy byłbyś za podziałem działu sprzedaży na forum na kategorie?

    • Tak
      21
    • Nie - uważam, że dobrze jest tak, jak jest
      5
    • Nie obchodzi mnie to
      1


Recommended Posts

Nawiązując do tego wątku - http://www.di.pl/index.php?showtopic=30639...view=getnewpost, a szczególnie postu Pana Grzegorza o tym, że w dziale sprzedaży panuje bałagan i od siebie dodam - nawet chaos, chciałbym oficjalnie zgłosić postępową propozycję na forum. Moja propozycja - może by dało radę podzielić oferty sprzedaży na kategorie, podobnie jak jest na zagranicznych forach dla domainerów (głównie mam na uwadze DNF i NP, gdzie to bardzo dobrze funkcjonuje), a dokładnie takie, dostosowane do polskich realiów rynku wtórnego:

 

- domeny - ustalona cena (muszą podaną w treści dokładną cenę zakupu Kup Teraz, wiążacą, nie jakieś około),

- domeny - złóż ofertę (bez podanej ceny KT lub z podaną orientacyjną np. "oczekuję ofert na PW w granicach xxx zł"),

- aukcje di.pl,

- inne aukcje (Allegro.pl, zlapane.pl, Aftermarket).

 

Myślę, że o wiele lepiej i łatwiej byłoby przeglądać oferty sprzedaży i trudniej coś przegapić, teraz jest masa ofert i nie sposób tego przejrzeć, bo aukcje mieszają się ze sprzedażami, niektóre wątki są podbijane i przesłaniają aukcje itd. Zapewne nawet łatwiej by się ogarniało całość działu Moderatorom. Stare oferty sprzedaży mogłyby oczywiście zostać gdzie są, ale nowe fajnie jakby już trafiały do kategorii. To oczywiście propozycja, jak zostanie odrzucona to trudno, zapraszam to wypowiadania się, a najbardziej na komentarz ze strony Administracji. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już po liczbie głosów w ankiecie, widzę, że chyba zbyt radykalny był pomysł, no ale warto było spróbować. Właściwie to nie zastanawiałem się czy i jak byłoby to technicznie wykonalne tylko napisałem, co mi przyszło do głowy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

warto dokonać jakiegoś porządkującego podziału ogłoszeń,

 

przede wszystkim oddzielić od siebie oferty z allegro, aftermarket i aukcje di

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×