Jump to content
mikolaj

Szukam firmy wykonującej projekty WWW - budżet wysokie X XXX

Recommended Posts

Witam,

 

Czy możecie polecić jakąś firmę wykonującą projekty WWW? Chodzi mi o stronę z dodatkowym drobnym oskryptowaniem.

Chodzi mi o firmę rzetelną, która jak sie czegoś podejmuje to to kończy w przewidzianym terminie. Zależy mi na długiej współpracy.

 

Zamiast firmy ew. może też być osoba prywatna.

 

Budżet wysokie X XXX.

 

Proszę nie pytać o jaki projekt dokładnie chodzi. Mniej więcej chodzi o wykonanie kilku poprawek w obecnym oskryptowaniu serwisu oraz wykonaniu kilku nowych opcji. Jeżeli zostanie to wykonane poprawnie, zlecenie zaprojektowania i wdrożenia nowego wyglądu serwisu.

Na pewno niektórzy z Was współpracowali z kilkoma firmami i na niektórych się przejechali z innych natomiast są zadowoleni. Ja szukam właśnie tej drugiej ;)

Edited by mikolaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o jakiekolwiek informacje. O jaki serwis i poprawki chodzi? Być może podjąłbym się tego zlecenia ale dopiero po otrzymaniu specyfikacji poprawek i nowych opcji. Żeby zespół mógł dotrzymać terminu i zmieścić się w budżecie musi wiedzieć na czym polega zadanie.

Pozdrawiam

poczta@ipoba.pl

 

Witam,

 

Czy możecie polecić jakąś firmę wykonującą projekty WWW? Chodzi mi o stronę z dodatkowym drobnym oskryptowaniem.

Chodzi mi o firmę rzetelną, która jak sie czegoś podejmuje to to kończy w przewidzianym terminie. Zależy mi na długiej współpracy.

 

Zamiast firmy ew. może też być osoba prywatna.

 

Budżet wysokie X XXX.

 

Proszę nie pytać o jaki projekt dokładnie chodzi. Mniej więcej chodzi o wykonanie kilku poprawek w obecnym oskryptowaniu serwisu oraz wykonaniu kilku nowych opcji. Jeżeli zostanie to wykonane poprawnie, zlecenie zaprojektowania i wdrożenia nowego wyglądu serwisu.

Na pewno niektórzy z Was współpracowali z kilkoma firmami i na niektórych się przejechali z innych natomiast są zadowoleni. Ja szukam właśnie tej drugiej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o jakiekolwiek informacje. O jaki serwis i poprawki chodzi? Być może podjąłbym się tego zlecenia ale dopiero po otrzymaniu specyfikacji poprawek i nowych opcji. Żeby zespół mógł dotrzymać terminu i zmieścić się w budżecie musi wiedzieć na czym polega zadanie.

 

Pozdrawiam

Poczta.ipoba.pl

Pokazcie jakieś portfolio. Wasz "portal" wygląda bardzo nieprofesjonalnie. ;)

 

 

Mikołaj:

 

Jezeli szukasz kogos dobrego to pisz na http://zlecenia.przez.net , albo pójdź do http://Huevo.pl , jak projekt jest wiekszy.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to na forum są osoby zajmujące się projektowaniem www itp.

~Interson.pl

~Sylyx.com

pewnie jeszcze by się ktoś znalazł ale Ci dwaj akurat mi przyszli na myśl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego właśnie bomb.pl ?

Jeżeli pytanie jest do mnie to nie mogę odpowiedzieć obiektywnie. Mógłbym wiele napisać ale to by była kryptoreklama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podawajcie linki w temacie, mogą przydać się również innym osobom ;)

Ok, ja polecam mornel.com. Współpracuje z nimi już od 2002 roku. Zawsze terminowo i bez problemów, co nie jest powszechne w tej branży.

Zrealizowali dla mnie kilkanaście projektów, m.in. obecną kopalnię i psycholodzy.pl.

 

Nie pytajcie się o ceny, bo każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Możecie się na mnie powoływać jakby co. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×