Jump to content
Sign in to follow this  
harey

wsj.pl

Recommended Posts

Witam,

Mam dwie domenki trzyliterowe ntd.pl i wsj.pl. Nie spieszno mi ze sprzedażą zwłaszcza tej pierwszej ale jeżeli mógłbym dostać dobrą ofert

za wsj.pl to kto wie. Jak sami widzicie domenka doskonale nadaje się na polskiego skrótowca. Proszę o opinię.

 

Pozdrawiam.

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Trzymaj wsj.pl. WSJ = Wall Street Journal, planują opublikować dziesięć wersji językowych (chińską, portugalską i hiszpańską już zrobili). Jeżeli wejdą do Polski to można liczyć na x.xxx-xx.xxx PLN.

 

Co do ntd.pl to nie warto sprzedawać za mniej niż czterocyfrową kwotę w PLN (ntd.com.pl; nt = new technology; new technology design, new technology development).

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzymaj wsj.pl. WSJ = Wall Street Journal, planują opublikować dziesięć wersji językowych (chińską, portugalską i hiszpańską już zrobili). Jeżeli wejdą do Polski to można liczyć na x.xxx-xx.xxx PLN.

 

Co do ntd.pl to nie warto sprzedawać za mniej niż czterocyfrową kwotę w PLN (ntd.com.pl; nt = new technology; new technology design, new technology development).

 

Dziękuję za wszystkie opinie. Oczywiście ostatnia spodobała mi się najbardziej. Tymczasem poczekam na rozwój sytuacji.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Także uważam że wsj.pl ma większy potencjał niż ntd.pl... propozycja: WSJ - Wyzsza Szkola Jezykowa (coś w ten deseń).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także uważam że wsj.pl ma większy potencjał niż ntd.pl... propozycja: WSJ - Wyzsza Szkola Jezykowa (coś w ten deseń).

 

A gdyby ntd.pl = Nowe Techniki/Technologie Diagnostyczne?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×