Jump to content
Sign in to follow this  
bizuter

NetArt walczy o klientów Mbanku

Recommended Posts

znalazłem ją w google.

najłatwiej jest zablokować komuś domenę to wtedy wiadomo, że się odezwie.

oczywiście głupszego toku myślenia nie ma!

przeprosiny były i uważam, że uzasadnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przecież wyraxnie napisano, że regulamin nie był przestrzegany i było ostrzeżenie/informacja o tym, więc po co ta wklejka z forum dobreporgramy?

 

ale kto nie przestrzegał regulaminu? ktoś tu tematu do końca nie przeczytał...

 

[...] Problem opisałem zaprzyjaźnionemu portalowi internetowemu i to najwyraźniej spowodowało, że 24 czerwca przed godziną 17 zadzwonił do mnie kierownik biura obsługi klienta z firmy Netart i przeprosił za całą sytuację, jednocześnie informując, że domeny zostały odblokowane i że w adresie abonenta może znajdować się fraza "Skrytka pocztowa". Potwierdzam, domeny już są odblokowane.

 

To i tak dobrze, że ludzie z Netart w porę się zreflektowali i przeprosili, ale i tak niesmak pozostaje...

 

Zresztą każdy ma swój rozum i sam może decydować, gdzie będzie trzymać domeny, ale trzeba przyznać, że takie opinie o firmie nie przysporzą im klientów... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalnie ja też uważam, że blokada domeny (zwłaszcza gdy jest na niej jakis serwis, a szczególnie e-sklep) nie jest w porządku, bo po to sie chyba podaje telefony (zakładam, że w przy rejestracji zostały podane prawidłowe pełne dane), żeby zadzwonić, Skoro ktoś w BOK marnuje czas na napisanie maila, to chyba może skorzystać z telefonu i dodzwonic sie do osoby, a to nic nie kosztuje. no ale zawsze gdy podaję telefon przy rejestracji, to jeszcze nie spotkałem sie z sytuacja (za wyjątkiem RejestracjaDomen.pl, którzy dzwonią), zeby do mnie dzwonili w jakiejś sprawie (wiec po co te dane podawane przy rejestracji, któe czesto są obligatoryjne, w sumie, można sie zapytać)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netart to jakaś chora firma z 'procedurami'...... Mam tego pecha, że dość często kupując serwisy trafiam na nich i muszę generować tony dublujących się dokumentów przy przenoszeniu domen.

 

Jednak powyższe doświadczenie to przechodzi wszelkie wyobrażenia. Tego bym im płazem nie puścił. Za coś takiego NASK powinien ich wystrzelić w kosmos.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×