Jump to content
Sign in to follow this  
kazimierzd

Problem a Adwords

Recommended Posts

Witam, mam mały problem z Adwords.

 

Wpłaciłem 50 PLN, aktywowałem kupon za 250 PLN, ustawiłem dzienny budżet na 20 PLN

 

i tak, pierwszego dnia miałem 44 kliknięcia, 55.000 wyświetleń za kwotę 2,91 a teraz przez 2-3 dni nie mam ani kliknięć ani żadnych wyświetleń, jaka może być przyczyna, kampania jest aktywna.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyczyną może być, to że reklamuje się wiele innych witryn na te same wyrażenia co Ty i ustawili większą stawkę za klik od Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie chyba nie, bo jak wpisywałem w google słowa kluczowe to przy nie których nie wyświetlały się żadne reklamy, poza tym pierwszego dnia było 55 tys wyświetleń a potem przez 2 dni - 4 wyświetlenia, więc chyba problem w czymś innym. Ale dzięki za chęć pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedz jakie masz wyniki jakości na poszczególne słowa kluczowe :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, do tej pory nie interesowałem się Google AdWords, dzis jednak dostalem list - kupon na kwotę 200 PLN. Co z tym zrobić? W sumie mi nie potrzebne... można to sprzedać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, do tej pory nie interesowałem się Google AdWords, dzis jednak dostalem list - kupon na kwotę 200 PLN. Co z tym zrobić? W sumie mi nie potrzebne... można to sprzedać?

 

jak nie masz co zrobić to podaj kod na PW :)

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×