Jump to content
Sign in to follow this  
taikibansei

Na tej domenie zarobisz miliardy!

Recommended Posts

darmoweoprogramowanie.pl

p.s. mam już kupców na kwoty rzędu xxx.xxx.xxx, ale lubię to forum, i po znajomości mogę opchnąć za stawkę na miarę Waszych możliwości ;-)

pozdrawiam

pw

Edited by taikibansei

Share this post


Link to post
Share on other sites
proponuję przenieść wątek do Humoru

 

prosiłem o wycenę, to wszyscy milczą jak grób. mam klientów na moje domeny, ale są to osoby mojego pokroju, czyli nie w temacie. nie wiem po prostu za ile mogę sprzedać moje domeny, dlatego wystawiam prowokujące aukcje, aby ktoś zwrócił na nie uwagę. pozdrawiam ;-)

Edited by taikibansei

Share this post


Link to post
Share on other sites
prosiłem o wycenę, to wszyscy milczą jak grób. mam klientów na moje domeny, ale są to osoby mojego pokroju, czyli nie w temacie. nie wiem po prostu za ile mogę sprzedać moje domeny, dlatego wystawiam prowokujące aukcje, aby ktoś zwrócił na nie uwagę. pozdrawiam ;-)

 

Prowokujące a(u)kcje zostaw np. Palikotowi, w tytule musi być nazwa domeny (Regulamin). Twój marketing pokroju dzieci-neo nic nie da. Jak ktoś będzie chciał kupic, to kupi - tutaj cukrzenie, straszenie ani fantazjowanie nic nie daje.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak coś komuś nie pasuje, to od razu "dzieci neo" (tendencja, czy brak pomysłów?). pokornie chylę głowę i przepraszam Pana umberto, zwracając koronę na swoje miejsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
proponuję przenieść wątek do Humoru

 

Popieram, chociaż wcale takiego tematu na tym forum nie ma.

Może warto byłoby stworzyć taki kontener na tematy 'najwyższej wagi'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale skoczyliście na chłopaka zapominając, że tutaj się nie komentuje ;) Jeszcze się wystraszy i ucieknie nam z forum. taikibansei zmień proszę tytuł na nazwę domeny, bo ci moderator przetrzepie procentowo skórę :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro oprogramowanie darmowe, to i domenę wypada oddać za darmo :blink: . Tylko pytanie czy ktoś tyle da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale skoczyliście na chłopaka zapominając, że tutaj się nie komentuje ;) Jeszcze się wystraszy i ucieknie nam z forum. taikibansei zmień proszę tytuł na nazwę domeny, bo ci moderator przetrzepie procentowo skórę :blink:

zmieniam, zmieniam, o ile się da zmienić istniejący już tytuł tematu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×