Jump to content
Sign in to follow this  
heden.pl

F3.pl - domena 2 znakowa od 20 zł na ppd.pl

Recommended Posts

Sprzedam domenę F3.pl

 

Aukcja na ppd.pl od 20 zł:

 

https://ppd.pl/auction/auction/view/?id=1400

 

 

F3 - to m. in.

 

Formuła 3 (znana również pod skrótem F3) to klasa wyścigów samochodowych przeprowadzanych w różnych cyklach w Europie, Australii, Ameryce Południowej i Azji. Jest to jednocześnie określenie biorących w nich udział jednomiejscowych samochodów wyścigowych o otwartym nadwoziu. Wielu kierowców prestiżowych wyścigów Formuły 1 ma za sobą etap w Formule 3.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Formu%C5%82a_3

 

Zapraszam do licytacji :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominam, że dzisiaj o 21.00 kończy się aukcja.

Cena jak na razie BARDZO atrakcyjna :)

 

A ja przypominam, że aby licytować powyżej 1000 zł, trzeba mieć na koncie przynajmniej 100 zł na poczet kaucji. Żeby się ktoś nie zdziwił później...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja przypominam, że aby licytować powyżej 1000 zł, trzeba mieć na koncie przynajmniej 100 zł na poczet kaucji. Żeby się ktoś nie zdziwił później...

 

No to chyba mała kiszka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba mała kiszka :)

 

Z Twojego punktu widzenia pewnie tak, za to osoba, która wygra licytacje być może będzie uważała wręcz przeciwnie :)

 

Mimo wszystko, myślę jednak, że gdyby PB nie poinformował o takiej konieczności, to byłaby duża szansa aby wygrał licytację przy aktualnej kwocie ;) Teraz pewnie kilka osób skorzysta z szybkich płatności...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba mała kiszka :)

 

Zabezpieczenie jest dla dobra kupujących i sprzedających, żeby im jakiś losowy Ziutek nie dał minutę przed końcem miliona złotych, rozwalając aukcję i potem nie płacąc – jak to często bywa na allegro. Mnie tam nie zależy, mogę to zdjąć albo przesunąć granicę na 10000 czy coś. Ale moim zdaniem każdy kto poważnie myśli o licytacji może bez problemu wpłacić i utrzymywać 100 zł na poczet kaucji... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra, to zrobimy inaczej. Jako że za godzinę wyjeżdżam na 10 dni :) to ustawię teraz (bardzo) wysoki limit do którego potrzebna jest kaucja, zgodnie z zasadą ograniczonego zaufania do użytkowników ;-) ‒ a regulaminu na razie nie zmieniam i jeśli będą jakieś problemy z płatnościami albo złośliwym licytowaniem, to limit wróci do 1000. Doraźnie rozwiązanie, póki czegoś lepszego się nie wymyśli (o ile będzie taka potrzeba).

 

[edit] Zrobione, kaucja (1000 zł) będzie wymagana tylko przy licytacji powyżej 100 000 zł. Mam nadzieję że nikt nie będzie tego nadużywał.

 

Pozwalam sobie podbic bo troche sie zmienilo ;) Kaucja nie jest juz wymagana.

 

Zapraszam wiec do licytacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwalam sobie podbic bo troche sie zmienilo :) Kaucja nie jest juz wymagana.

 

Zapraszam wiec do licytacji :)

 

Dzięki za przypomnienie, Heden :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz jeszcze dzięki, Grzegorz, za udaną transakcję! Obie strony są zadowolone, a więc o to chyba chodzi w tym sporcie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raz jeszcze dzięki, Grzegorz, za udaną transakcję! Obie strony są zadowolone, a więc o to chyba chodzi w tym sporcie :-)

 

Również dziękuję :) Nie jest to co prawda cena moich marzeń ale w obecnej sytuacji całkiem mnie satysfakcjonujaca. Niemniej jakby pb nie zniosl ograniczen odnosnie kaucji mogloby sie skonczyc na 1k :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×