Jump to content
Sign in to follow this  
gtone

rynki.eu

Recommended Posts

Witam.

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=219324513

 

Od razu piszę, że to nie jest moja domena. Sprzedający argumentuje, że z końcówką ma sens, z czym się zgadzam. Myślę, że to dobra domena, a rynek jej wartość na obecny czas winien wycenić sam - zakładam, że nie jest to podbijanka. A Wy co o niej myślicie (o domenie ;-))?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna ale mało konkretna, przygarnąłbym ją ale nie za więcej niż 100 zł. Ostatnio zwątpiłem w takie kombinacje.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna ale mało konkretna, przygarnąłbym ją ale nie za więcej niż 100 zł. Ostatnio zwątpiłem w takie kombinacje.eu

 

Po części podzielam twoje zdanie. Przez "rynki" można rozumieć bardzo wiele rzeczy, choć ja skłaniam się ku bardziej profesjonalnemu znaczeniu słowa "rynek". Pisząc, że jest dobra, kładłem nacisk głownie na to, iż fraza zgadza się w jakiś logiczny sposób z końcówką. Trudnym wydaje mi się natomiast znalezienie nabywcy na ta domenę - być może jakiś magazyn poświęcony tematyce finansowe, czy coś w tym stylu. Jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, iż rynek allegro sam sprawiedliwie wyceni "rynek.eu" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi rzeczywiście ładnie, ale na chwilę obecną to chyba wszystko, a znalezienie konkretnej osoby, która by chciała zainwestować w taką domenę graniczy z cudem, bo nie ani sklep, ani oferta... już bardziej jakiś vortal skierowany na opinie, oceny, oferty inwestycji na rynkach eu. W każdym razie temat dość wąski. Ale życzę powodzenia, może się uda : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brzmi rzeczywiście ładnie, ale na chwilę obecną to chyba wszystko, a znalezienie konkretnej osoby, która by chciała zainwestować w taką domenę graniczy z cudem, bo nie ani sklep, ani oferta... już bardziej jakiś vortal skierowany na opinie, oceny, oferty inwestycji na rynkach eu. W każdym razie temat dość wąski. Ale życzę powodzenia, może się uda : )

 

No zobaczymy, za ile sprzeda - jesli nie podbijanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×