Jump to content
Dj_Hit

No i skończyły się domeny domeny po 15zł +Vat

Recommended Posts

Witam serdecznie =)

Wchodze dzisiaj do panelu, chce zarejestrować domene, a tu patrze podnieśli cene ;)

 

z 15zł na 19zł - chyba za mało zarabiali ;)

 

No ale nic trzeba brać za 19 bo doładowałem konto ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

to tak jak mi na 2 mi zabrakło a miało na 1 zostać ;)

ale nic wole 19zł niż 50zł ale z tego co sprawdzałem tylko w az.pl podniesli! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przelałem sobie równą kwotę na 20 domen...

Zdążyłem zarejestrować tylko kilka z Nich...

W Az.pl takie "promocje" są już nie pierwszy raz... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja przelałem sobie równą kwotę na 20 domen...

Zdążyłem zarejestrować tylko kilka z Nich...

W Az.pl takie "promocje" są już nie pierwszy raz... :/

 

 

witam!

Zastanawiam sie nad jednym, jesli place ze srodkow przedplaconych w az.pl to potracaja mi za domeny ktore zarezerowalem w lipcu po 19zl.

Ale przeciez mam faktury pro forma i na nich pisze 18,30 brutto (termin platnosci nie minal), to moze jak wysle przelew z numerem tej faktury to zaplace mniej?

Czy dobrze mysle?

Szkoda tylko ze wczoraj troszke kasy przelalem sobie do az zeby stopniowo domeny rejestrowac:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam!

Zastanawiam sie nad jednym, jesli place ze srodkow przedplaconych w az.pl to potracaja mi za domeny ktore zarezerowalem w lipcu po 19zl.

Ale przeciez mam faktury pro forma i na nich pisze 18,30 brutto (termin platnosci nie minal), to moze jak wysle przelew z numerem tej faktury to zaplace mniej?

Czy dobrze mysle?

Szkoda tylko ze wczoraj troszke kasy przelalem sobie do az zeby stopniowo domeny rejestrowac:(

 

Tak, faktury pro forma możesz poopłacać według ceny na nich widniejącej. Jednak domeny rezerwowane w panelu (bez PF) trzeba rejestrować już po nowych cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wejdź do panelu to się przekonasz! ;)

 

no masz racje ;) . Ja jednak zawsze rejestruje ze strony głównej i nie przedpłacam (boje się bankructwa az ;) ).

No to może na pociechę wszystkim, którym nie starczy $ kod zniżkowy -15%:

04867975078

Kod do zrealizowania przy zamówieniach powyżej 150zł., wygasa o północy dnia 2007-08-04.

 

PS. Wogóle rejestrując z panelu można wykorzystać taki kod?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Wogóle rejestrując z panelu można wykorzystać taki kod?

 

Tak, przy domenach z ceną rejestracji >150 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin promocji Az.pl:

"W przypadku złożenia zamówienia na więcej niż jedną domenę .pl cena wynosi 19.0 zł netto, na więcej niż jedną domenę funkcjonalną cena wynosi 14.0 zł netto, cena domeny regionalnej nie ulega zmianie bez względu na liczbę zamówień. Warunkiem skorzystania z cen 15.0 zł netto dla domen .pl oraz 12.0 zł netto dla domen fukcjonalnych jest złożenie zamówienia na stronie www.az.pl. Dla Klientów/Partnerów posiadających już Panel zamówienie powinno być złożone jako powracający Klient/Partner. Domeny w promocyjnej cenie 15.0 zł i 12.0 zł przysługują w ilości jednej domeny z każdego rodzaju do jednego Panelu Klienta/Partnera"

 

To dla tych którzy palą się na domeny za 15 zł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×