Jump to content
Sign in to follow this  
webtrax

Tematyka a wartość ruchu

Recommended Posts

Ostatnio zacząłem się rozglądać za jakimiś dobrymi literówkami i zastanawia mnie jedna rzecz. Jeśli chciałbym sprzedać ruch z takiej literówki to czy tematyka ma znaczenie przy określeniu ceny za ten ruch?

 

Załóżmy, że są 3 domeny

xxx.pl - tematyka erotyczna (np. literówka redtube.com)

xxxx.pl - tematyka finansowa/bankowa (np. literówka strony banku)

xxxxx.pl - tematyka rozrywkowa (np. literówka youtube.com)

 

W takiej sytuacji ciekawi mnie, czy 1000 przekierowań z ostatniej domeny jest warte tyle samo jak np. z tej drugiej albo pierwszej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwestia tego kto jakiego ruchu szuka. Jeśli ktoś chce kupić ruch erotyczny to najwięcej zapłaci za ruch z literówki strony erotycznej, jak ktoś szuka ruchu na stronę typowo rozrywkową, to bedzie skłonny dać więcej za ruch z literówki strony rozrywkowej. Proponuje zatem szukać kupca w branży i proponować kupno ruchu tematycznego

Share this post


Link to post
Share on other sites

to akurat wiem, że jeśli szukać kupca, to takiego, który chce konkretny, tematyczny ruch, ale chodzi mi bardziej o to, czy 1000 przekierowań ruchu finansowego jest warte więcej niż 1000 przekierowań ruchu rozrywkowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chodzi mi bardziej o to, czy 1000 przekierowań ruchu finansowego jest warte więcej niż 1000 przekierowań ruchu rozrywkowego.
Moim skromnym zdaniem najbardziej wartościowy jest ruch z domeny erotycznej, potem rozrywkowej a na końcu finansowej. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×