Jump to content
Sign in to follow this  
s13x

nieruchomos.ci

Recommended Posts

Rejestracja jedyne 320 Euro ;)
Dorzucam jeszcze pozycz.ki ;). Rejestracja 1000 USD :P

Gratuluję modelu biznesowego... ;)

Domeny przekombinowane. Nie warte rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję modelu biznesowego... ;)

Domeny przekombinowane. Nie warte rejestracji.

 

Zgadzam się, nie chcę być złośliwy ale osobiście bym nawet za darmo ich nie chciał.

Nie wspominając już o kosztach ich rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się, nie chcę być złośliwy ale osobiście bym nawet za darmo ich nie chciał.

Nie wspominając już o kosztach ich rejestracji.

 

Za darmo, czy po cenie pelek chętnie bym kupił, w obecnej wersji pasuję. Dlatego dział wolne domeny i do tego sarkastyczny uśmieszek. Chociaż, gdybym miał na to kasę to kto wie? W końcu nieruchomości.pl nigdy nie będą w moim zasięgu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za darmo, czy po cenie pelek chętnie bym kupił, w obecnej wersji pasuję. Dlatego dział wolne domeny i do tego sarkastyczny uśmieszek. Chociaż, gdybym miał na to kasę to kto wie? W końcu nieruchomości.pl nigdy nie będą w moim zasięgu ;)

 

Ani za darmo (słownie zero złotych, euro, dolarów itd.)

 

Nawet w cenie promocyjnej w jakich rejestruje się domeny ".pl" bym nie chciał.

 

Odpuść sobie te końcówki, no może z wyjątkiem nazw np. dobrze.ci, zrobie.ci ( zrobiedobrze.ci - ps. to nie propozycja tylko przykład! ;)), pomoge.ci, pomozemy.ci (hm, nawet ciekawe pomysły z tą ostatnią - dla jakieś fundacji) - itp. ;)

 

Ale i tak nie warto ze względu na cenę bo ich potem nie sprzedasz, co najwyżej do własnych serwisów można je kupić.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ani za darmo (słownie zero złotych, euro, dolarów itd.)

 

Nawet w cenie promocyjnej w jakich rejestruje się domeny ".pl" bym nie chciał.

 

Odpuść sobie te końcówki, no może z wyjątkiem nazw np. dobrze.ci, zrobie.ci ( zrobiedobrze.ci - ps. to nie propozycja tylko przykład! ;)), pomoge.ci, pomozemy.ci (hm, nawet ciekawe pomysły z tą ostatnią - dla jakieś fundacji) - itp. ;)

 

Ale i tak nie warto ze względu na cenę bo ich potem nie sprzedasz, co najwyżej do własnych serwisów można je kupić.

 

Mi się podoba jeszcze szwedzka .se np. kup.se, zrob.se ;) Trochę prymitywne, ale śmieszne. Mam jednak pytanie na serio, w przypadku egzotycznych domen można jeszcze znaleźć wolne domeny z popularnymi angielskimi słowami jak np. girls, sex, people, estate. Czy rejestrowanie takich cudów ma chociaż najmniejszy sens?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×