Jump to content
Sign in to follow this  
fandomen

Która domena najlepsza?

Najlepsza domena   

28 members have voted

  1. 1. Która domena jest najlepsza na stronę o kontach bankowych?

    • osobistekonto.pl
      6
    • kontointernetowe.com
      9
    • rankingkont.pl
      13


Recommended Posts

Jeżeli serwis ma dotyczyć kont osobistych i firmowych to tylko kontointernetowe.com

Wszystko zależy od misji serwisu ale weź pod uwagę że przecież konto osobiste/bankowe nie jest tożsame z kontem internetowym.

Moim zdaniem najlepszy jest rankingkont.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko zależy od misji serwisu ale weź pod uwagę że przecież konto osobiste/bankowe nie jest tożsame z kontem internetowym.

Moim zdaniem najlepszy jest rankingkont.

 

Misją serwisu jest polecanie kont przez internet...wydaje mi się że konta internetowe najczęściej zakłada się przez internet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko zależy od misji serwisu ale weź pod uwagę że przecież konto osobiste/bankowe nie jest tożsame z kontem internetowym.

Moim zdaniem najlepszy jest rankingkont

 

No właśnie mało sprecyzowana tematyka serwisu,

rankingkont.pl - trochę chińska wymowa B), poza tym nie wiadomo czy to ma być serwis bardziej ogólny czy tylko ranking. Ja na miejscu autora szukałbym innej, byc może mniej dosłownie kojarzącej się z kontami bankowymi domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak w poprzednim, tak i w tym temacie najbardziej podoba mi się rankingkont.pl . Jeśli myślisz o kontach internetowych, to pewnie zamiast kontointernetowe.com użytkownicy będą wpisywać kontointernetowe.pl . Pozwolę sobie ponownie zaproponować sprzedaż domeny konto-bankowe.pl - szczegóły na PW B)

Niemniej jednak z tych trzech domen wybrałbym rankingkont.pl ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak w poprzednim, tak i w tym temacie najbardziej podoba mi się rankingkont.pl . Jeśli myślisz o kontach internetowych, to pewnie zamiast kontointernetowe.com użytkownicy będą wpisywać kontointernetowe.pl . Pozwolę sobie ponownie zaproponować sprzedaż domeny konto-bankowe.pl - szczegóły na PW B)

Niemniej jednak z tych trzech domen wybrałbym rankingkont.pl ;) .

 

Ja posiadam także domenę konto-internetowe.pl ;- )) ale kontointernetowe.com wydaje mi się lepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja posiadam także domenę konto-internetowe.pl ;- )) ale kontointernetowe.com wydaje mi się lepsza

Możesz więc stworzyć stronę na domenie konto-internetowe.pl , a z domeny kontointernetowe.com zrobić przekierowanie na plkę B) . Jakoś ten com mi się nie podoba w tym przypadku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O te domeny pytales juz co najmniej w dwoch miejscach:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=33966...mp;#entry221987

 

i

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=30029...;hl=rankingkont

 

a teraz pytasz juz trzeci raz. Mysle ze nie jest to w porzadku.

 

To prawda, pytałem o te domeny ale w innym zestawieniu, dzięki temu odrzuciłem wcześniejsze B) Podanie wszystkich domen finansowych na raz nie dało mi odpowiedzi ;)

 

Co do domeny rankingkont.pl myślę że przesadzacie z tą wymową, jak ktoś jest zainteresowany rankingiem kont, to raczej nie myśli o King Kongu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odp. "b" kontointernetowe.com

 

Na "rankingkont" można język połamać..

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybrałem rankingkont.pl, ale faktycznie można sobie język połamać. Można powiedzieć, że wybrałem mniejsze zło :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×