Jump to content
Dj_Hit

Domeny artystów?

Recommended Posts

Witam serdecznie =)

Mam 3 pytania:

1. Czy wolno rejestrować strony artystów? Ich pseudo albo imie i nazwisko i czy wtedy nie narażam się na sąd?

2. Czy jeżeli jakiś artysta, posiada domene np. jegopseudo.art.pl to czy warto zarejstrować jegopseudo.pl ?

3. I jak to wygląda z ruchem i klikalnością na takich stronach oraz czy można na niej zarobić z odsprzedaży?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź!

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie =)

Mam 3 pytania:

1. Czy wolno rejestrować strony artystów? Ich pseudo albo imie i nazwisko i czy wtedy nie narażam się na sąd?

doda.pl rubik.pl mandaryna.pl - TAK

Takich którzy nie nagrali płyty, nie piszą o nich w gazetach - NIE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Branża artystów/muzykw w Polsce jest raczej kiepska - wiem z doświadczenia, o ile topowi artyści czy wytwórnie pieniądze mają to i tak rzadko chcą płacić za cokolwiek a większość artystów myśli jak zarobić na zycie niż martwi się o swoją domenę... Niestety wiem to z doświadczenia, ale niewiele wnosi to do samych domen - ot informuję : ) Artyści to nie firmy, Metallica może nawet nie zainteresować się metallica*pl choćby tu mieli sporo fanów [tylko przykład, zespół niestety dogorywający...]

Share this post


Link to post
Share on other sites
doda.pl

Mialem ta domene troche ponad rok temu, akurat jak Doda wygrala Bursztynowego Slowika. Ruch nieziemski :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mialem ta domene troche ponad rok temu, akurat jak Doda wygrala Bursztynowego Slowika. Ruch nieziemski :(

Odebrali ci tą domenę??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, dziennie miala nawet do 4k. Ale byla wysoko w google wiec pewnie sporo ruchu pochodzilo wlasnie z googla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, sprzedalem znajomemu i z tego co wiem to nadal niezle zarabia :(

Dziwne, przecież te wszystkie organizacje artystów (zaiks itp) to chyba tylko forse w głowie mają i wszystko zaraz by odbierali chętnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×