Jump to content
Sign in to follow this  
yaros

hutnictwo.pl

Recommended Posts

Albo znajdzie się duże wydawnictwo, które wydaje pisma branżowe albo nikt.

zastanawiałem się czy nie licytować hutnictwo.pl

Pod hutnictwo.com działa serwis branżowy, .net i .info przekierowują na portal branżowy, .eu w rękach KK. Myślę, że nie straciłeś B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Matko Boska, nie wchodziłem wcześniej na ten temat bo myślałem, że to domeny po 50zł kupione i na dodatek nie trafione.

Jedyna osoba co zarobiła to dropped.pl - nikt więcej. Dziwie się też, że znalazły się osoby z którymi się licytowałeś B)

Odkąd tutaj jestem to nie widziałem gorzej wydanych pieniędzy. Mam nadzieję, że Ci się uda i nas wszystkich zaskoczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O Matko Boska, nie wchodziłem wcześniej na ten temat bo myślałem, że to domeny po 50zł kupione i na dodatek nie trafione.

Jedyna osoba co zarobiła to dropped.pl - nikt więcej. Dziwie się też, że znalazły się osoby z którymi się licytowałeś B)

Odkąd tutaj jestem to nie widziałem gorzej wydanych pieniędzy. Mam nadzieję, że Ci się uda i nas wszystkich zaskoczysz.

 

Gruba przesada. Nie żałuję wydanych pieniędzy, zdezydowanie wolę tego typu domeny niż tworzone na siłę domeny z branż, gdzie już dawno nawet średnio dobre frazy są zajęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×