Jump to content
vss

spór z dużą firmą telekomunikacyjną

Recommended Posts

Witam

 

potrzebowałbym porozmawiać prv lub telefonicznie z jednym z administratorów tego forum, mam temat który myśle ,że zaciekawi. Niestety nie mogę więcej konkretów tutaj pisać ponieważ firma która odemnie chce wyłupić domene jest jedną z największych firm w europie i w jednym z pism napisała żebym się nie afiszował tą sprawą. Chodzi oczywiście o domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

potrzebowałbym porozmawiać prv lub telefonicznie z jednym z administratorów tego forum, mam temat który myśle ,że zaciekawi. Niestety nie mogę więcej konkretów tutaj pisać ponieważ firma która odemnie chce wyłupić domene jest jedną z największych firm w europie i w jednym z pism napisała żebym się nie afiszował tą sprawą. Chodzi oczywiście o domenę.

 

chce wyłupić domene ?

 

rozumiem ze to nie literowka od wykupic ? Czyli jak dobrze rozumiem chca ci zabrac te domene , tak ?

Jesli domena zawiera ich nazwe firmy lub nazwe produktu to jestes raczej bez szans .Jesli jednak jest inaczej to chetnie sie zaiteresuje tematem .Co prawda nie jestem administratorem ale moze bede umial jakos doradzic pod warunkiem, ze nie jest to czysty cybers czy typosquatting .

Share this post


Link to post
Share on other sites
... napisała żebym się nie afiszował tą sprawą ...

 

Czyli boją się rozgłosu. Ja bym postąpił na przekór i roztrąbił sprawę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zachowaj rozsądek i opisz sprawę kilofkowi.

 

Na razie nigdzie nic nie pisz publicznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×