Jump to content
Sign in to follow this  
pablo0102

biwakowanie.pl

Recommended Posts

Witam

Właśnie dostałem zapytanie o tą domenę. Na ile ją wyceniacie?

Mam do niej do kompletu biwakowisko.pl (chociaż nie wiem czy klient będzie zainteresowany ;) )

Ile mogę mniej więcej powiedzieć za komplet a ile osobno?

Z góry dzięki

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie podejmie się wstępnej wyceny? :) Co prawda klient właśnie zrezygnował z kupna (powiedziałem mu 5000 PLN), ale chciałbym poznać Wasze opinie...

P.S. Myślicie że za dużo? Facet stwierdził, że 150 PLN może mi dać :) , napisałem mu, że za tyle nie ma mowy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Myślicie że za dużo? Facet stwierdził, że 150 PLN może mi dać :) , napisałem mu, że za tyle nie ma mowy...

Moim zdaniem, chciałeś za dużo, ale klient też chciał trochę za mało. Ja, gdybym miał taką domenę, to wyceniłbym ją na 200-400 zł. Może trzeba było pociągnąć klienta do 200 zł i opchnąć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem, chciałeś za dużo, ale klient też chciał trochę za mało. Ja, gdybym miał taką domenę, to wyceniłbym ją na 200-400 zł. Może trzeba było pociągnąć klienta do 200 zł i opchnąć?

 

Przy wyjściowej cenie negocjacyjnej 5000 PLN sprzedać za 200 zł? :) Spalona strategia.

Moim zdaniem domena warta do 1000 PLN jak trafi się zdecydowany klient.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

biwakowanie.pl na pewno warta więcej jak 150zł.

 

jeśli nie sprzedajesz mu swojej domeny, podeśli j kontakt do niego. chetnie mu puszcze za 100zl moja domene nabiwak.pl

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

5k moim zdaniem mocno przesadzone, 500-1000 zł być może do wyciągnięcia (ale chyba już nie od tego klienta, który wysłał Ci zapytanie)

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie to samo co biwak.pl :) biwakowanie... co KK mógłby pod takim adresem zamieścić na czym szybko by odrobił te 5k?

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie to samo co biwak.pl :) biwakowanie... co KK mógłby pod takim adresem zamieścić na czym szybko by odrobił te 5k?

Natomiast 5k to nie to samo co 25k

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli nie sprzedajesz mu swojej domeny, podeśli j kontakt do niego. chetnie mu puszcze za 100zl moja domene nabiwak.pl

 

Wysłałem Ci namiary na PW.

 

to nie to samo co biwak.pl smile.gif biwakowanie... co KK mógłby pod takim adresem zamieścić na czym szybko by odrobił te 5k?

 

Ja kiedyś myślałem o serwisie skupiającym gospodarstwa agroturystyczne oferujące ten rodzaj wypoczynku + forum + coś z survivalu ewentualnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×