Jump to content
pb

fbank.eu

Recommended Posts

Nie wiem co mnie napadło z tymi .eu...

fbank.eu

Ostatnia literka, która była wolna z kombinacji Xbank.eu

Zastanawiam się, czy warto było... najbliższy fbank jaki znalazłem jest na Ukrainie. ;-)

 

===[edit]===

 

Wziąłem jeszcze vbank.info (to V jest takie... Virtualne <_<).

 

Dla chętnych wolne:

 

dbank.org

fbank.org

zbank.org

wbank.biz

zbank.biz

zbank.info

 

i prawie wszystkie Xbank.us ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten vbank jeszcze ujdzie, ale fbank to według mnie nietrafiony zakup. Inne domeny Xbank.eu są albo zaparkowane, albo nic pod nimi nie ma, a to raczej nie wróży zbyt dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co nie trafione? Nie możemy teraz tego określić. Gdyby pare lat temu dać do wyceny mbank.pl oraz mpunkt.pl. też byłyby takie opinie. Tylko teraz pytanie... Czy owe instytucje powstały na bazie domeny czy domeny powstały po nazwach instytucji? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten vbank jeszcze ujdzie, ale fbank to według mnie nietrafiony zakup. Inne domeny Xbank.eu są albo zaparkowane, albo nic pod nimi nie ma, a to raczej nie wróży zbyt dobrze.

 

No to jest ogólny problem z .eu, wszystkie rozłapali spekulanci, więc końcówka utonęła w szambie – mało kto jej używa, bo nie ma możliwości zakupienia dobrej domeny bez wykładania walizki pieniędzy – a skoro nie ma jakichś rozpoznawalnych, „dużych” stron .eu, to popularność jej wśród internautów pozostaje znikoma... Ale może kiedyś nadejdą dla niej lepsze czasy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co nie trafione? Nie możemy teraz tego określić. Gdyby pare lat temu dać do wyceny mbank.pl oraz mpunkt.pl. też byłyby takie opinie. Tylko teraz pytanie... Czy owe instytucje powstały na bazie domeny czy domeny powstały po nazwach instytucji? :-)

 

Ja to widzę tak: jak ktoś będzie chciał założyć bank z nazwą typu Xbank, to roześle zapytanie do wszystkich właścicieli Xbank.eu i wybierze tę nazwę, która będzie miała rozsądną cenę. A że rynek europejski ma być w założeniu coraz bardziej zintegrowany, to końcówka też powinna – w założeniu – być coraz częściej używana. Chyba że wcześniej Ukraina ze swoim FBankiem wejdzie do Unii, ale wtedy pewnie odwiedzi mnie para „karków” i oddam im po dobroci. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież Ukraina jest w Unii;-)

 

Chyba myślisz o jakiejś innej Unii – albo pomyliło Ci się z Rum-Unią. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
przekombinowana

 

Zaciekawiło mnie to stwierdzenie, czy mógłbyś rozwinąć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaciekawiło mnie to stwierdzenie, czy mógłbyś rozwinąć?

 

jak najbardziej:

przekombinowana - oznacza nic innego jak to, że ta literka "f" przez słowem bank jest wstawiona na siłę, czyli przekombinowana (chyba wystarczająco to wyjaśniłem <_< )

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak najbardziej:

przekombinowana - oznacza nic innego jak to, że ta literka "f" przez słowem bank jest wstawiona na siłę, czyli przekombinowana (chyba wystarczająco to wyjaśniłem <_< )

Moje pirwsze skojarzenie to france bank

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież Ukraina jest w Unii;-)

Chyba w unii z Rosją, Białorusią i Uzbekistanem...

 

poniżej reg fee. Wszystkie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×