Jump to content
SWAGGER

dopisywanie uwag w dziale "na sprzedaż"

Recommended Posts

Męczy mnie trochę, że użytkownik (wicherek) dopisuje po tematach ile dni upłynęło od ostatniego ogłoszenia, mnie to nie dotknęło, ale nie przyjemnie się to czyta... po prostu.

 

Drogi użytkowniku wicherek - czy mógłbyś to po prostu raportować jak już chcesz trzymać porządek na tym forum?

 

W takich tematach nikt nie powinien pisać, chyba że coś kupił z danego ogłoszenia, a sprzedający mógłby tylko raz podbić temat (tak jak jest teraz).

Pomijam fakt, że na domeny nic tak nie działa jak czas i zróżnicowanie cen i może ktoś chce zaoferować domenę za lepsze pieniądze - pozwólcie mu na to i niech nie zakłada nowego tematu. Nie mam pomysłu jak to rozwiązać, bo to nie moja broszka, ale proszę żeby nie było komentarzy ile dni minęło od poprzedniego ogłoszenia, bo tych ogłoszeń jest coraz więcej. No chyba, że ten użytkownik jest opłacany przez sprzedających i celowo im podbija tematy to się nie mieszam :D

 

Czy ktoś ma ten sam problem z tymi uwagami ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację co do tego kto i co powinien w takim dziale.

Zapomniałeś też dopisać.

.... w takim dziale nie powinno się wystawiać kolejny raz do sprzedaży przed upływem 4 miesięcy.

 

Dlaczego ? Nie wiesz ?

Jak to się mówi - uderz w stół a nożyce ....

 

Ja mam problem z tymi uwagami i jeszcze może 2-3 osoby które w ten sposób łamią regulamin. Ciebie też przecież dotyczyły.

 

Na szczęście te uwagi nie podbijają tematu a jedynie pokazują łamiących regulamin.

Czasem nawet po kilka razy.

Za to Ci którzy przestrzegają regulaminu i wystawiają nie częściej niż co 4 miesiące zostają ze swym tematem spychani w dół przez delikwentów wystawiających co 2-3 tygodnie, czasem częściej.

Edited by wicherek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację co do tego kto i co powinien w takim dziale.

Zapomniałeś też dopisać.

.... w takim dziale nie powinno się wystawiać kolejny raz do sprzedaży przed upływem 4 miesięcy.

 

Dlaczego ? Nie wiesz ?

 

Owszem, to oczywista oczywistość, ale wiesz że dopisując swoje uwagi ile dni minęło łamiesz sam regulamin? Od tego są raporty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Owszem, to oczywista oczywistość, ale wiesz że dopisując swoje uwagi ile dni minęło łamiesz sam regulamin? Od tego są raporty.

 

Tak jak niektórzy pisząc OT. Od tego jest PW.

Bo ta wiadomość już jest tylko skierowana do mnie.

Edited by wicherek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nic tak nie wkurza jak jakiś samozwańczy społecznik-służbista, próbujący ustawiać innych po kątach. Niech cię Apze zrobi w takim razie moderatorem, a jeśli nie to skup się na swoich postach. Jeśli ktoś łamie regulamin to złóż raport. Każdorazowe komentowanie w temacie, że ktoś złamał regulamin jest śmieszne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nic tak nie wkurza jak jakiś samozwańczy społecznik-służbista, próbujący ustawiać innych po kątach. Niech cię Apze zrobi w takim razie moderatorem, a jeśli nie to skup się na swoich postach. Jeśli ktoś łamie regulamin to złóż raport. Każdorazowe komentowanie w temacie, że ktoś złamał regulamin jest śmieszne.

 

Jak już mówiłem - uderz w stół a nożyce się odezwą.

Ale regulamin jest po to aby go przestrzegać.

Ja nikogo nie rozstawiam po kątach tylko pilnuję pewnych zapisów.

Nie bulwersują się ci którzy tych zapisów nie łamią. Dlaczego ?

Zapewne nie podoba Ci się to. To napisz do admina aby zmienił go na zapis typu: "można robić co się chce bo inaczej to jest śmieszne"

 

Pozdrawiam ciepeeełko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już mówiłem - uderz w stół a nożyce się odezwą.

Ale regulamin jest po to aby go przestrzegać.

Ja nikogo nie rozstawiam po kątach tylko pilnuję pewnych zapisów.

Nie bulwersują się ci którzy tych zapisów nie łamią. Dlaczego ?

Zapewne nie podoba Ci się to. To napisz do admina aby zmienił go na zapis typu: "można robić co się chce bo inaczej to jest śmieszne"

 

Pozdrawiam ciepeeełko ;)

 

Mnie twoja nadgorliwość nie dotknęła jak na razie i staram się generalnie przestrzegać regulaminu. Regulamin jest ważny i zgadzam się z tobą, że należy go egzekwować. Moja uwaga jeśli nie zrozumiałeś, nie dotyczyła kwestii jego przestrzegania, ale tego, że osoby niekompetentne, nie mające takich uprawnień lub uzurpujące sobie takie prawo nie powinny pouczać innych bo się tym samym ośmieszają. Wracaj do swojego szeregu a pilnowanie regulaminu zostaw adminom i moderatorom.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×