Jump to content
ryskadow

ile sa warte jednoliterowki biz.pl

Recommended Posts

witam!

ile sa warte na chwile obecna domeny jednoliterowe i jednocyfrowe biz.pl

chodzi mi o rzad wielkosci, zeby nie przeplacic;)

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites
ile sa warte na chwile obecna domeny jednoliterowe i jednocyfrowe biz.pl

chodzi mi o rzad wielkosci, zeby nie przeplacic;)

Hehe, to Ty zakosiłeś ostatnie wolne? Bo jak jakiś czas temu sprawdzałem to było jeszcze kilka wolnych, myślałem nawet czy nie wziąć, a jak wczoraj patrzyłem to już wszystkie zajęte były. :huh:

A co do Twojego pytania to jakiś czas temu ktoś próbował opchnąć 1.biz.pl na Allegro i jakoś mu to nie szło. Domeny obecnie nic nie warte, ale nie wiadomo co będzie za parę lat. Ja dla przykładu trzymam kilka jednoliterowych waw.pl z nadzieją, że za jakiś czas coś z tego będzie. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się - nic z nich nie będzie. .waw.pl to też chyba nie jest to co tygrysy lubią najbardziej, ale te przynajmniej mają jakąś szansę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, to Ty zakosiłeś ostatnie wolne? Bo jak jakiś czas temu sprawdzałem to było jeszcze kilka wolnych, myślałem nawet czy nie wziąć, a jak wczoraj patrzyłem to już wszystkie zajęte były. :huh:

A co do Twojego pytania to jakiś czas temu ktoś próbował opchnąć 1.biz.pl na Allegro i jakoś mu to nie szło. Domeny obecnie nic nie warte, ale nie wiadomo co będzie za parę lat. Ja dla przykładu trzymam kilka jednoliterowych waw.pl z nadzieją, że za jakiś czas coś z tego będzie. <_<

 

 

to nie ja je zlapalem;) ale tez nie wiem czy warto brac jednoliterowe biz.pl, info.pl org.pl

niby sa teraz tanie, rok moznaby kilka potrzymac i zobaczyc co z tego wyjdzie

 

jednoliterowych w domenach regionalnych jest jeszcze spory wybor!

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie ja je zlapalem;) ale tez nie wiem czy warto brac jednoliterowe biz.pl, info.pl org.pl

niby sa teraz tanie, rok moznaby kilka potrzymac i zobaczyc co z tego wyjdzie

 

jednoliterowych w domenach regionalnych jest jeszcze spory wybor!

.info.pl .org.pl - tak, potrzymać można choć obawiam się, że 99% z nich nie stanie się nazbyt popularna.

.biz.pl - nie; nie mają żadnych szans, nawet na najlepsze keywordy to jest promil promila wartości keywordu .pl albo .com.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale tez nie wiem czy warto brac jednoliterowe biz.pl, info.pl org.pl

A skąd Ty chcesz wziąć jednoliterowe info.pl i org.pl?

 

jednoliterowych w domenach regionalnych jest jeszcze spory wybor!

Pytanie czy za kilka lat regionalne staną się bardziej popularne czy też nie.

Stan obecny to szczecin.pl - 2916 zarejestrowanych domen, roczny przyrost - 689. Jakoś nie widać nadchodzącej rewolucji. No ale z drugiej strony to niby tak gadam, a a.wroclaw.pl sobie wziąłem. :huh: Ostatnia jednoliterowa we wroclaw.pl. ;)

 

EDIT:

Sorki za double post. Nie mam pojęcia jak to zrobiłem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
A skąd Ty chcesz wziąć jednoliterowe info.pl i org.pl?

Zawsze można odkupić... ;)

Pytanie czy za kilka lat regionalne staną się bardziej popularne czy też nie.

Stan obecny to szczecin.pl - 2916 zarejestrowanych domen, roczny przyrost - 689. Jakoś nie widać nadchodzącej rewolucji. No ale z drugiej strony to niby tak gadam, a a.wroclaw.pl sobie wziąłem. :huh: Ostatnia jednoliterowa we wroclaw.pl. <_<

Wg mnie w regionalnych to liczą się tylko dobre keywordy, tak na pałę to nie ma co rejestrować. Osobiście nie rejestrowałbym jednoliterówek, są mało widoczne. i.wroclaw.pl, l.wroclaw.pl??? Tego nie widać. Sens mają chyba tylko np.: bank.wroclaw.pl, apteka.wroclaw.pl, auto.wroclaw.pl czy choćby osławiony sex.wroclaw.pl... Jeżeli słowo nie jest na prawdę mocne - nie ma sensu rejestracja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też wiem: Thomashek01 :huh:

 

T-WEB Tomasz R.

<_<

 

Domeny wisiały na rezerwacji - zastanawiałem się przez kilkanaście dni, aż wziąłem ;) Jakby nie było, ostatnie wolne jednoznakowe domeny (we względnie popularniejszych końcówkach). Taki mały eksperyment z wystawieniem na Allegro robię - zobaczymy na ile te domeny wyceni rynek ;)

 

BTW. Zdziwiłem się, kiedy dostałem maila, że ryskadow zalicytował ;)

 

Nic nie warte.

Sparks: a na ile wyceniałeś i8.com.pl? :P [stąd inspiracja do wystawienia na aukcji - nietrudno nawet zauważyć]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak kogos interesuje to jest jeszcze sporo wolnych jednoliterówek z rozszerzeniami: aid.pl; atm.pl, gsm.pl, mil.pl, nom.pl, rel.pl, sex.pl, tm.pl, elk.pl (podałem tylko 2 i 3 literowe).

Co do wartości BIZonów... to ja juz wolałbym mieć subdomenę sex.pl <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×