Jump to content
remix

Wolna .Europa w home.pl

Recommended Posts

Czy są jakieś dodatkowe hŁyty, o których powinniśmy wiedzieć? Jak wygląda sytuacja w czasie sprzedaży takiej domeny? Jaki jest koszt dla nas lub nabywcy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny EU nie maja kodow authinfo wiec tutaj duzy plus - w razie sprzedazy nabywca zleca transfer do innego rejestratora - potwierdzamy i tyle ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny EU nie maja kodow authinfo wiec tutaj duzy plus - w razie sprzedazy nabywca zleca transfer do innego rejestratora - potwierdzamy i tyle ;-)

 

Paragraf 5, pkt. 16

W przypadku transferu domeny zarejestrowanej w ramach promocji do innego usługodawcy przed pierwszym odnowieniem, Uczestnik zobowiązuje się do jej uprzedniej prolongaty w systemie Organizatora na kolejny rok w cenie odpowiadającej kosztowi odnowienia domeny z aktualnego cennika Organizatora. Dokonanie opłaty, o której mowa w zdaniu poprzednim, zwalnia uczestnika promocji z jakichkolwiek dodatkowych świadczeń na rzecz Organizatora.

 

Czyli nie do końca jest jak mówisz. Najprawdopodobniej przychodzi nota obciążeniowa, dla sprzedawcy. Ale przy atrakcyjnej cenie to zbytnio nie przeszkadza. Fakt, faktem, sprzedawca nie jest uzależniony od otrzymania kodów.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

w przypadku transferu jasne ze trzeba doplacic - bo regulamin zobowiazuje, ale rejestrujesz za darmo - jezeli nie masz dluzszych planow co do domeny to jak znalazl

 

pozdrawiam

Edited by remix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta promocja to tylko pokłosie promocji EURidu - Home.pl ma do zarejestrowanie za darmo trochę domen .eu, więc organizuje promocję dla swoich klientów.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta promocja jest tylko Polska? czy także do innych krajów?

 

Warunkiem udziału w promocji jest podanie przez Uczestnika w trakcie zgłaszania domeny do rejestracji (lub posiadanie przez Organizatora w przypadku obecnych klientów) poprawnych i kompletnych danych – w szczególności unikalnego numeru PESEL (osoby fizyczne) lub numeru REGON (firmy, osoby prawne i jednostki organizacyjne), jak również posiadanie przez Uczestnika siedziby lub miejsca zamieszkania oraz adresu do doręczeń na terenie RP.

 

only for polish users

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z rodziną skusiłem się na:

 

detektywistyka

detektyw24

windykacje24

 

sprowadzamy

lecznica24

ochrona24

 

niech leżą, jak się znajdzie klient który da więcej jak 100zł, to i tak się opłaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja też się poczęstowałem. Do wcześniejszej paris24.eu doszły jeszcze:

 

dublin24.eu

roma24.eu

amsterdam24.eu

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też przygarnąłem sobie 3 darmówki :rolleyes:

Pierwsze lepsze z mojej listy do rejestrowania .eu

argentyna, aptekarze, agrykola.

 

( i niech sobie leżą :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×