Jump to content
Sign in to follow this  
margas

z innej beczki... 7 urodziny gadu-gadu, dzwoń za darmo

Recommended Posts

Z okazji urodzin użytkownicy Gadu-Gadu otrzymają 15 sierpnia od producenta komunikatora prezent – możliwość wykonywania zupełnie bezpłatnych rozmów telefonicznych na krajowe numery stacjonarne w dniu urodzin Gadu-Gadu.

Darmowe rozmowy piechotą nie chodzą - postanowiłem zainstalować gg.exe na swoim komputerze i dzwonić po znajomych na stacjonarne. Pewnie wielu z Was nie używa gg.exe (inne alternatywne klienty, psi, jabber, tlen, ect...). :unsure:

Być może komuś się przyda, aby zadzwonić do znajomych za darmo.

info:

http://gadu-gadu.pl/

http://gadunaglos.pl/

 

Pozdrawiam.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podzwonilem po ludziach i okazalo sie beznadziejne to dzwonienie przez gg. Dobrze ze zrobili taki jeden darmowy dzien, przynajmniej wyszlo jakie to scierwo. Dobre tylko do robienia kawalow :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podzwonilem po ludziach i okazalo sie beznadziejne to dzwonienie przez gg. Dobrze ze zrobili taki jeden darmowy dzien, przynajmniej wyszlo jakie to scierwo. Dobre tylko do robienia kawalow :unsure:

A cos dokładniej?? Co takiego beznadziejnego??

Share this post


Link to post
Share on other sites
A cos dokładniej?? Co takiego beznadziejnego??

 

Połączenie było nagle zrywane tuż po przedstawieniu się. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlatego o wiele lepiej korzystać ze skype, bo ani razu mnie jeszcze nie zawiódł...co prawda ma też gorsze dni, ale ogólnie nie narzekam, bo testowałem już chyba wszystkie polskie i część zagranicznych telefoni internetowych i skype wypadł jak narazie najlepiej, ale nie koniecznie najtaniej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocja dotyczyła wyłącznie połączeń na numery stacjonarne... a ktoż dziś z tego korzysta (oprócz firm oczywiście)? Przykładowo - w mojej książce telefonicznej numerem stacjonarnym identyfikuje się tylko seniorka rodu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×