Jump to content
kloda

az.pl .com tylko 7zł!

Recommended Posts

Witam,

az.pl info o nowej promocji:

 

Oferta weekendowa AZ.PL - Domena .com tylko 7zł!

Nie kupuj kota w worku! Lepiej kup domenę .com!

Tylko przez najbliższe 3dni możesz ją mieć za 7zł!

 

Tylko przez najbliższe 3 dni: w piątek, sobotę i niedzielę masz niepowtarzalną szansę zarejestrować domenę .com w kusząco niskiej cenie.

Wymarzona domena może być twoja już za 7 zł netto. Skorzystaj z okazji i zarejestruj domenę swoich marzeń w ten weekend.

 

Chyba kupie coś :(

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak - i odnowienia 49zl netto i zakaz transferu do innego registrar'a

 

Dziekuje - postoje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie kilka kupię - tak na własny użytek. Może coś z tego będzie...

Ten zakaz to trochę rozbrajający jest. Nie takie rzeczy się obchodziło. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja sobie kilka kupię - tak na własny użytek. Może coś z tego będzie...

Ten zakaz to trochę rozbrajający jest. Nie takie rzeczy się obchodziło. :(

Powodzenia w "walce" z az.pl.

Mnie skutecznie zrazili do swoich usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powodzenia w "walce" z az.pl.

Mnie skutecznie zrazili do swoich usług.

Ha, ha - też miałem z nimi pewne przejścia. Zarejestrowali opłaconą przeze mnie domenę na kogoś innego, ale oddali :(;):P

7 zeta to jednak jest okazja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) A w panelu jest 15 zł. Dziwna firma :( Ci którzy rejestrują w panelu są karani za to że firma zarabia, miałem zarejestrować 10 dot comów i figa z makiem nie zarejestruje bo nikt mi nie zagwarantuje ze kiedy w poniedziałek przyjdzie przelew do Az.pl to oni będą honorować ceny po 7 zł...Poza tym połowa domen może być juz zarejestrowana więc jeśli już robią promocje to z głową a nie tak bezmyślnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P A w panelu jest 15 zł. Dziwna firma :( Ci którzy rejestrują w panelu są karani za to że firma zarabia, miałem zarejestrować 10 dot comów i figa z makiem nie zarejestruje bo nikt mi nie zagwarantuje ze kiedy w poniedziałek przyjdzie przelew do Az.pl to oni będą honorować ceny po 7 zł...Poza tym połowa domen może być juz zarejestrowana więc jeśli już robią promocje to z głową a nie tak bezmyślnie...

nikt nie jest karany ;), Klienci z panelu mają zamawiać na stronie jako powracający Klient jeśli chcą skorzystać z promocji. dlaczego? Ano dlatego że promocja skierowana jest dla nowych klientów, i AZ zostawia furtke tym ktorzy nie rozumieją że firma aby się rozwijała musi miec zyski i tym ktorzy tego nie akceptują pozostawiają furtkę i mozliwosć rejestracj i po 7 zł jako powracający Klient. Tylko jedna maly warunek, masz panel, wejdz kolego na stronę i zamów jako powracjący.

 

Dam Ci przyklad, LOT :P) W LOT kupilem kiedys bilet za 1000 zl na przelot w Polsce. A Pozniej ( to byl o2 lata temu ) dowiedzialem się że ze strony internetowej mają taniej. I korzystam od tej poory z te jfurtki a nie idą do biura LOT. LOT po prostu reklamowala nowy kanal sprzedazy, on w przyszlosci ma obnizyc koszta i ja to rozumiem i oni też szukają nowych klientów a starym nie zamykają drzwi.

 

Spojrz, mowisz o karaniu a ja widze że dbają o klientów starych:

 

Witaj w centrum odnawiania domen! Mamy dla Ciebie interesującą propozycję odnowienia domeny z 10 % rabatem. Czekanie na ostatnią chwilę bywa ryzykowne a ryzykować z dobrymi nazwami domen nie należy. Po zalogowaniu pokażemy wszystkie domeny z datą zakończenia abonamentu mniejszą niż 90 dni. Premiujemy upustem 10 % domeny, których abonament upływa w okresie od 60 do 90 dni. Premiujemy upustem 5 % domeny, których abonament upływa w okresie od 30 do 59 dni. Domeny, których abonament upływa w okresie do 29 dni nie są objęte promocją za czas. Dokonując przedłużenia na więcej niż jeden rok, otrzymasz kolejne 5% rabatu.

Warunkiem skorzystania z rabatów na odnowienia domen jest samodzielne dokonanie przedłużenia w panelu klienta.

 

albo to lepsze

 

1. Zwiększenie paramatetrów konta zgodnie z ofertą.

2. Nowa rejestracja domeny .pl lub .eu, com, net, .org, .biz i info za 1 zł.

3. 10% upustu na nowe zamówienie w Az.pl

W Az.pl dbamy o naszych Klientów, warunki równie atrakcyjne jak przy zakładaniu nowych kont hostingowych,

a przy wykorzystaniu rabatu za okres - warunki są jeszcze lepsze!

 

;)) to tyle o karaniu, nie podoba się AZ, rejestruje gdzie indziej :P ja tam nie widzę konkurencji dla AZ, ostatnio mialem panel w home, po prostu się uśmialem, nic tam nie mozna zrobić. Panel super, promocje swietne, Akredytacje no to zmienia w ogole moje spojrzenie. Home i nazwa i CS to sa POSREDNICY w domenach globalnych a AZ nie ;)) zobaczymy kto wygra, ja zostaję przy AZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że Pan Tommy pracuje w Az*pl . Jestem fanatycznym i zdeklarowanym :P zwolennikiem Az*pl i zawsze w moich postach chwaliłem tę firmę i ją polecałem. Jestem już dłuższy czas w Az i mam nawet niski czterocyfrowy numer klienta. Nigdy nie odczułem aby Az dbało o starych klientów i nagradzało to że klienci są z tą firmą i są jej wierni i ja się tego nie domagam - jakiegoś specjalnego traktowania, chce po prostu zarejestrować domenę .com w promocji po 7 zł a nie mogę bo nie odpowiada mi sposób płatności a więc firma działa na moją szkodę ograniczając mnie i nie dając pola wyboru. Takie promocje, podobne ceny i sposoby płatności mam w 100 innych firmach. Zarejestrowałem w Az setki domen, przyprowadziłem tam wielu nowych klientów i nigdy nie skorzystałem z jakiejś extra promocji pomijając standardowe promocje dostępne dla wszystkich. Mimo tego że często system się sypie, kasa znika z panelu i jeszcze parę rzeczy dość upierdliwych to ja wciąz jestem z tą firmą ponieważ doceniam ich cesję, ceny i sposób rejestracji domen.

 

Co do promocji weekendowej jeśli nie można jej opłacić w panelu w czasie rzeczywistym a tylko przelewem który dojdzie po weekendzie i przez ten czas domena będzie wolna to nie interesuje mnie taka promocja zwłaszcza dla domen .com które nie są dla mnie atrakcyjne. Nie sądze aby tysiące klientów nagle zablokowało strone Az waląc drzwiami i myszkami bo jest promocja na weekend (domen które może i kiedyś były atrakcyjne) a która to promocja powinna zacząć się od poniedziałku aby przelewy mogły na czas dojść. Az jest znane z tego ze kończy swoje promocje zawsze przed czasem co może doprowadzić spokojnego człowieka do szału :) więc i tu "promocja" może skończyć się nagle np. w sobotę bo takie mają prawo a Ty kliencie wypchaj się...

 

Mimo wszystko nadal uważam Az za najlepszego rejestratora, potrzebują tylko czasu aby dowiedzieć się że to oni są dla mnie a nie ja dla nich...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do promocji weekendowej jeśli nie można jej opłacić w panelu w czasie rzeczywistym a tylko przelewem który dojdzie po weekendzie i przez ten czas domena będzie wolna to nie interesuje mnie taka promocja zwłaszcza dla domen .com które nie są dla mnie atrakcyjne. Nie sądze aby tysiące klientów nagle zablokowało strone Az waląc drzwiami i myszkami bo jest promocja na weekend (domen które może i kiedyś były atrakcyjne) a która to promocja powinna zacząć się od poniedziałku aby przelewy mogły na czas dojść. Az jest znane z tego ze kończy swoje promocje zawsze przed czasem co może doprowadzić spokojnego człowieka do szału :) więc i tu "promocja" może skończyć się nagle np. w sobotę bo takie mają prawo a Ty kliencie wypchaj się...

Możesz przecież dokonać także przelewu online jeżeli rejestrujesz ze strony głównej. Ja tak zrobiłem, w 5 min miałem domenę w panelu. Ale to nie zmienia faktu, że sytuacja w której cena w panelu jest większa niż na stronie głównej nie powinna mieć miejsca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wszyscy posiadaj konta bankowe internetowe - to tez trzeba brac pod uwage :)

Jest też płatność kartą kredytową...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj w centrum odnawiania domen! Mamy dla Ciebie interesującą propozycję odnowienia domeny z 10 % rabatem. Czekanie na ostatnią chwilę bywa ryzykowne a ryzykować z dobrymi nazwami domen nie należy. Po zalogowaniu pokażemy wszystkie domeny z datą zakończenia abonamentu mniejszą niż 90 dni. Premiujemy upustem 10 % domeny, których abonament upływa w okresie od 60 do 90 dni. Premiujemy upustem 5 % domeny, których abonament upływa w okresie od 30 do 59 dni. Domeny, których abonament upływa w okresie do 29 dni nie są objęte promocją za czas. Dokonując przedłużenia na więcej niż jeden rok, otrzymasz kolejne 5% rabatu.

Warunkiem skorzystania z rabatów na odnowienia domen jest samodzielne dokonanie przedłużenia w panelu klienta.

 

Gdzie to jest napisane? Ja widzę tylko „Witamy w Dziale Przedłużeń. Aby przedłużyć domenę proszę kliknąć "przedłużenie" przy wybranej nazwie. Na liście wyszczególnione są domeny wygasające w najbliższym okresie. Prosimy pamiętać o konieczności posiadania wystarczających środków finansowych.”

 

[edit] Ok, już znalazłem: http://www.az.pl/domena-przedluzenie-odnowienie-domeny.html

Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem. Zaraz wypróbuję.

 

[edit] No i kiszka, wcale nie ma rabatu: wszędzie mam 0%. Pewnie dlatego, że mam już rabat wynikający z wyższego statusu partnerskiego (ilość domen), no ale mogliby to napisać, a nie takie coś...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz przecież dokonać także przelewu online jeżeli rejestrujesz ze strony głównej. Ja tak zrobiłem, w 5 min miałem domenę w panelu. Ale to nie zmienia faktu, że sytuacja w której cena w panelu jest większa niż na stronie głównej nie powinna mieć miejsca.

 

 

Nigdy nie rejestrowałem ze strony głównej posługując sie przelewem online ponieważ w panelu mam wgląd przed rejestracją w moje dane i ustawienie DNS-ów( widzę co rejestruje - do tego mam zaufanie jako stary klient) a poza tym mogę teraz sobie wybrać ochronę danych czego nie mogę zrobić rejestrując domenę ze strony głównej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tommy: Piasałeś gdzieś(nie wiem czy w tym temacie, czy innym), że niebawem az.pl ma zmiejszyć cenę przedłużenia. Jakieś konretne terminy? Nie wiem czy mam czekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Tommy: Piasałeś gdzieś(nie wiem czy w tym temacie, czy innym), że niebawem az.pl ma zmiejszyć cenę przedłużenia. Jakieś konretne terminy? Nie wiem czy mam czekać :)

Hej, czasem wydaje mi się że za dlugo to trwa :P, nie wiem niestety ;-(.

 

Nie podają zapowiedzi, tylko jak rozmawiasz o rabatach przez telefon lub mailem to uspokajają. Mają być dwa kanaly, tanie rejestracje - droższe odnowienia i alternatywny, droższe rejestracje i bardzo tanie odnowienia. Cen niestety nie znam i dat też. Powiązane to ma być z nowym kanalem API ( webowy dla klienta końcowego i xml dla nowych akredytacji ).

 

Takie pytania najlepiej kieruj do Pani Pulkiewicz apulkiewicz@az.pl lub Pani Szrejder nszrejder@az.pl .

Obie Panie są niezwykle mile i kompetentne, nie są z BOK a oczko wyżej.

pozdrawiam

 

Tommy ; - )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×