Jump to content
Sign in to follow this  
kazimierzd

jak sprzedać

Recommended Posts

witam, mam klienta z którym najpierw ustaliłem że dostaje kasę na konto i dopiero potem wysyłam podpisaną umowę i załatwiamy wszelkie formalności, teraz chce najpierw dostać podpisaną umowę i dopiero potem ma mi wysłać kasę, czy zgodzić się na to?, myślałem żeby pójść na takie ustępstwo, podpisać umowę ale dopiero jak kasa będzie na koncie robić cesję elektroniczną i papierkową, czyli najpierw umowa, potem pieniądze na końcu prawa do domeny, co myślicie o takim rozwiązaniu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazimierzu nie bój się umowy!

 

1. Zbywca niniejszym przenosi na Nabywcę prawa do dysponowania domeną . Z tego tytułu Nabywca zobowiązuje się

zapłacić Zbywcy kwotę 1 000 000 zł (słownie: milion złotych :( )

2. Zapłata nastąpi na podstawie niniejszej umowy. Kwota jest płatna na rachunek bankowy o numerze 4 8 15 16 23 42 w terminie siedmiu dni od doręczenia niniejszej umowy.

 

Wysyłasz podpisaną przez siebie umowę (kiedy klient ją otrzymuje już może dokonać przelewu) i dopiero po otrzymaniu pieniążków przeprowadzasz cesję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kazimierzu nie bój się umowy!

 

1. Zbywca niniejszym przenosi na Nabywcę prawa do dysponowania domeną . Z tego tytułu Nabywca zobowiązuje się

zapłacić Zbywcy kwotę 1 000 000 zł (słownie: milion złotych :( )

2. Zapłata nastąpi na podstawie niniejszej umowy. Kwota jest płatna na rachunek bankowy o numerze 4 8 15 16 23 42 w terminie siedmiu dni od doręczenia niniejszej umowy.

 

Wysyłasz podpisaną przez siebie umowę (kiedy klient ją otrzymuje już może dokonać przelewu) i dopiero po otrzymaniu pieniążków przeprowadzasz cesję.

 

dzięki, to moja 2 sprzedawana domena, pierwsza była na bardzo niewielkie pieniądze i najpierw dostałem kasę, ale w sumie to tez na miejscu klienta chyba bym tak właśnie chciał przeprowadzić transakcję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×