Jump to content
Sign in to follow this  
pb

luksemburg.eu

Recommended Posts

Kontynuując temat domen .eu ;-)

luksemburg.eu

Nada się do czegoś? Nie wiem, czy Luksemburg otworzył już rynek pracy dla Polaków (i innych narodów, które tak samo zapisują jego nazwę), ale jeśli nie, to przecież wcześniej czy później otworzy... Ciekawe tylko, czy nie będą chcieli mi wtedy zabrać domeny. Na razie rzuciłem na sedo w celu zbadania ruchu, ale pewnie zaraz zdejmę i wrzucę jakąś prostą stronkę. ;-)

 

Co o niej myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warta proporcjonalnie do rozmiarów państwa. Stówkę?

Stracić na niej nie stracisz, ale czy zarobisz to ja tego nie wiem.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ten kraj ma mniej mieszkańców niż moje miasto. ;) Wątpię czy dużo osób jeździ tam do pracy. Co do wyceny to zgadzam się z moim przedmówcą. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, ten kraj ma mniej mieszkańców niż moje miasto. :( Wątpię czy dużo osób jeździ tam do pracy. Co do wyceny to zgadzam się z moim przedmówcą. ;)

 

tam do pracy moga zatrudnić o ile się nie myle tylko 5 Polaków rocznie!!! Więc to napewno sobie podaruj! Ogólnie kraj jest bogoty, tylko po co komus ta domena? Jak dal mnie regfee! Ale powodzenia przy sprzedaży! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogólnie kraj jest bogoty, tylko po co komus ta domena?

Nie ogólnie bogaty tylko najbogatszy na świecie (69 800USD). Licząc oczywiście per capita.

Może lepiej mały portal ekonomiczny pt. " Co należy zrobić, żeby w Polsce był też taki dochód na głowę mieszkańca"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×