Jump to content
nrm

[barcamp] Spodek 2.0 #9

Recommended Posts

Agenda najbliższego spotkania:

 

1. "AdTaily - twórz, dziel się, zarabiaj" - Julia Krysztofiak-Szopa (community manager w AdTaily.pl)

 

2. "Startup School okiem uczestnika. O 3 miesiącach pracy nad Animili i Wizytownikiem" - Aleksandra Sitarska, Wojciech Latoszek (animili.pl, wizytownik.pl, startupschool.pl)

 

3. "PR a Twitter i Blip czyli mikroblogi w komunikacji" - Paweł Loedl (ImagoPR)

 

Przypominamy, spotykamy się we wtorek, 3 listopada 2009 r. w samym centrum Katowic, na rondzie, w lokalu Oko Miasta (na piętrze) o godzinie 18:00. Sponsorem spotkania została Agencja Reklamy Xann Design. Link do spotkania na GoldenLine oraz mapa dojazdu do lokalu.

 

Osoby zainteresowanie wystąpieniem, krótką prezentacją typu pecha-kucha czy też ofertą dla sponsorów prosimy o kontakt z nami.

 

Więcej informacji na stronie spodek20.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 3 tygodni planuję się wybrać, ale tylko z ciekawości ponieważ jeszcze nie byłem na żadnym barcampie i jestem ciekaw jak wygląda elevator speech :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nawet pisałeś do mnie o ile dobrze pamiętam.

 

Zapraszamy. Aczkolwiek na tej edycji nie zapowiada się na razie nikt na elevatorspeech, zresztą osobiście wolę zastąpić to pecha-kuchą gdyż ES średnio się sprawdza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jeszcze ;) Peczakcza :) ma to do siebie (u nas), że można z nią sobie przyjść i o ile nie będzie przeciwskazań to może polecieć :P Na dzień dzisiejszy brak chętnych. To jest dosyć mało popularna forma, do tego trochę wymagająca w przygotowaniu (bez wprawy) stąd pewnie tak rzadko (na razie) stosowana ;)

 

Może chcesz polecieć z peczakczą o domenach? ;)

Edited by nrm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy przyjść. I zabrać z sobą kolegów (koleżanki) :)

Ilość miejsc ograniczona lokalem ale lokal jest dużo większy niż target barcampu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy przyjść. I zabrać z sobą kolegów (koleżanki) :)

Więc będę dziś. Kolegów nie obiecuje. Dziewczyna powiedziała że by się zanudziła więc zostaje w domu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wychodzę za 2h, pierw do Silesii :) a potem na rondo. PS można parkować na tym rondzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotarliśmy obaj, przeżyliśmy ;) Na imprezie później już nie zostaliśmy niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×