Jump to content
Sign in to follow this  
skuwiak

Nie moge zainstalowac przema na hekko

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Kupilem serwer na hekko.pl (easypack)

Sciagnelem phpbb by przemo,(kilkanascie downloadow) wrzucilem na ftp, (za pomoca Filezili, potem totalcmd). Zrobilem wszystko wg instrukcji znalezionych w necie. (dodanie baz mysql, hasel.)

(W phpMyadmin nie moge dodac bazy ale moge ja utworzyc w manadzeze baz mysql)

Wszedlem na swoja stronke. dodalem sciezke plikow (/domains/mojadomena/public_html)

Wpisalem bazy mysql, itd. wg instrukcji.

Po wcisnieciu "Instaluj" dostaje info ze wszystko gra.

Po wcisnieciu "zakoncz instalacje" wyskakuje strona bledu.

Nie znaleziono plikow na serwerze.

Co zrobic nie wiem...

Siedze na tym z 3 dni. Wrzucalem pliki o roznych godzinach, roznymi programami,rozne wersje. Nic nie idzie.

Wersja PhpBB bu przemo to 1.12.6p3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie nie wniosę nic nowego, bo akurat nie znam się na tym,

ale może skasuj swoją domenę z serwera a nastepnie ponownie ją tam dodaj. Skasuj plik "index" z foldera domeny. Nie naruszaj folderu cgi-bin. Ponów czynności związane z instalacją forum, czyli

wyładuj ostatecznie pliki i foldery forumowe na /domains/twojadomena.pl/public_html.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie pomogę jak poprosisz o pomoc PO POLSKU. Masz kilka błędów ortograficznych (mnie to razi), kilka stylistycznych itd., pomijam brak ogonków. Wypowiadasz się na forum publicznym - wypadałoby zadbać o jakość swoich wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie pomogę jak poprosisz o pomoc PO POLSKU. Masz kilka błędów ortograficznych (mnie to razi), kilka stylistycznych itd., pomijam brak ogonków. Wypowiadasz się na forum publicznym - wypadałoby zadbać o jakość swoich wypowiedzi.

 

Już się robi! Pisałem w pośpiechu.

Sprawa wygląda tak jak opisywałem.

Dodam, że ścieżka jest poprawna. (Administrator z BOK hekko.pl pisał że wszelkie strony trzeba wrzucać do folderu "public_html"

 

Jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę. ;)

 

[Jak się postaram to jednak umiem coś po polsku napisać.

Miało się tą 5 z polskiego;)]

 

P.S. Co się stało z możliwością edycji postów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

w public_html wybierz katalog z nazwą domeny i tam wgraj pliki od forum potem zainstaluj.

 

Pod jaką ścieżką instalujesz forum? z jakiego adresu je odpalasz i jaki wpisałeś podczas instalacji? Najlepiej podaj adres na forum lub prv.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×