Jump to content
Sign in to follow this  
brownpoint

euo.pl - 7500 uu

Recommended Posts

euo.pl - aukcja di.pl

 

koniec w poniedziałek 9.11.2009 godzina 21.00 lub 10 min po ostatniej ofercie

 

start 1 zł

 

licytujemy cene netto (wystawiam fakture VAT)

 

cena startowa 1 zł minimalne przebicie 10 zł

 

domena przez 11 mc zaparkowana w dropped miała 7500 wejsc co daje srednia 680 uu/mc

Edited by brownpoint

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli chcesz kupic juz klikasz na kup teraz poprzez AFTERMARKET - jesli wolisz licytowac masz taka mozliwosc, co w tym dziwnego ???

 

wszystko jest jasno opisane

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli chcesz kupic juz klikasz na kup teraz poprzez AFTERMARKET - jesli wolisz licytowac masz taka mozliwosc, co w tym dziwnego ???

 

wszystko jest jasno opisane

To, że na di utarło sie nie odwoływać ofert.

To tak jakby dać aukcję na allegro i tę samą, ale z KT na pewnym serwisie, którego nazwa od pewnego czasu kojarzy się negatywnie z gryzoniem (czy jak tam je zwał).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwazam ze wszystko jest jasno opisane i nie ma zadncyh haczyków w tym, ale jesli administracja forum uwaza ze jest to niezgodne z regulaminem prosze skasowac temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli chcesz kupic juz klikasz na kup teraz poprzez AFTERMARKET - jesli wolisz licytowac masz taka mozliwosc, co w tym dziwnego ???
A jesli licytuje o 20:59 na di i w tym samym momencie robie KT na AM, jaka kwota mam zaplacic?

Kto decyduje?

Dlaczego?

 

Ja moge zakonczyc obie 2 transakcje - tylko nie wiem, jak sprzedajesz mi ta sama domena 2 razy?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
... ale jesli administracja forum uwaza ze jest to niezgodne z regulaminem prosze skasowac temat.

Przecież tu są już złożone oferty więc jak Ty to sobie wyobrażasz?

Zdejmij KT na AM i po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena fajna licytował bym grubo ale nie podoba mi się podwójna aukcja di.pl+AM więc odpuszczam

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tam robicie jakieś dziwne problemy. Jakbyście pierwszy raz widzieli aukcje z licytacją i kt jednocześnie. Przecież na allegro to standard, i o co tu wojować ? Mimo to zgadzam się z Promedica w pewnym sensie - faktycznie spada motywacja do licytowania jak jest opcja kup teraz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zwiazku z negatywnymi opiniami na temat aukcji łączonej - Kup Teraz zostało zdjete

 

takze zostaje "normalna" aukcja DI

Edited by brownpoint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×