Jump to content
Sign in to follow this  
Guest masire

ZeSzczecina.pl, wŚwinoujściu.pl

Recommended Posts

Guest masire

Nowe nabytki jak się wam podobają?

 

zeSzczcina.pl - portal o Szczecinie

wŚwinoujściu.pl - portal o Świnoujściu

Downloaduj.pl - :ph34r:

Upit.pl - serwis hostingowy plików, zdjęć coś jak odsiebie.com lub pokazywarka.pl

Edited by masire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominają mi trochę Twoje poprzednie "uadwokata.pl", "udentysty.pl", "unotariusza.pl".

Myślę, że nie tędy droga ... Dla mnie, warte 0 zł.

Downloaduj.pl to wg mnie nieładny mieszaniec polsko angielski (i można sobie na nim język połamać), ale jak widać np. pod "eu" coś tam jest.

Mimo to, że za żadne skarby nie zarejestrowałbym tej domeny, powiem Ci, że warta jedynie ceny rejestracji (i dlatego nie zarejestrowałbym jej ;).

Upit.pl zapewne w nawiązaniu do upit.to? Pewnie tak. I pewnie powiesz, ze wstałem lewą nogą ale naprawdę słowo "upit" dla mnie niewiele znaczy ... :ph34r:

 

 

... a Twoje pytanie z "innej beczki" jest podchwytliwe i na nie nie odpowiem. Nawiązuje do treści jaką umieściłeś w swojej "stopce" ;).

 

Edit: I właśnie widzę, że już tekst ("złamałem regulamin") w stopce skasowałeś ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

artit.pl poszła za 500 zł czekam na transfer wiec myślę że domeny z it mają coś w sobie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
artit.pl poszła za 500 zł czekam na transfer wiec myślę że domeny z it mają coś w sobie :ph34r:

 

W takim razie, życzę Ci szczerze udanej sprzedaży upit.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze Szczecina do Świnoujścia można teraz wodolotem się dostać a w Świnoujściu - mieście szwagrów, cuda na patyku...

Jak mawiał pewien chory na chorobę filipińską...Masire nie idź tą drogą...

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zeSzczecina.pl - moja ex ;)

 

ja te domeny rejestrowalem, bo mialem pomysl by stworzyc jakis portal, a przy okazji np. mieszkancom duzych miast moc zaoferowac skrzynki pocztowe, ew, przekierowania poczty. maniek@zeszczecina.pl wcale glupio sie nie prezentuje :ph34r:

 

zWarszawy.pl i zeSlaska.pl sa w posiadaniu WP ;)

 

 

#zkrakowa.pl

#zwroclawia.pl

 

itd ;-)

 

[edit]

Aktualnie mam jeszcze kilkanascie tego typu domen i mam z nich zamiar zrobic uzytek w postaci katalogow firm itp

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

Widać Emperius że myślimy podobnie, mieszkam w okolicach więc zarezerwowałem większe miasta w woj. zachodniopomorskim i podobnie jak tylko myślę o katalogu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×