Jump to content
DD

e-pożyczka.pl

Recommended Posts

czytam ten wątek i coraz bardziej przecieram oczy ze zdziwienia...:)

wszystko co w rekach Daniela w złoto się obraca..

... a to co Daniel wrzuca na wyprzedaze często nie moze znalezc nabywcy nawet za 100zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dla mnie nie chodzi o DD.

 

W tej branże zarabia się bardzo dużo online, i wszystkie domeny już od dawna zajęte. Więc trzeba odkupić od kogoś - i raczej nikt nie sprzedaje tanio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dla mnie nie chodzi o DD.

 

Działając czynnie na rzecz rozwoju rynku domenowego, przedstawiając wysokie sprzedaże domen tak właśnie wyrabia się nazwisko oraz prestiż. Można dyktować warunki. Bardzo słuszna i poprawna opcja :)

 

Przedstawienie kwoty sprzedaży w okolicach kilku K to pewnie żadna rewelacja (4 domeny). Zatem niebawem usłyszymy o kwocie oscylującej w granicach średnio-średniego xx.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie zejdzcie na ziemie z tymi wycenami i z tymi iksami!!

Używacie ich częściej niż kropki i przecinka tracąc przy tym wartość pieniądza. Czasami wydaje mi si, że ktoś palec za długo na klawiaturze przytrzymał, ale jak widzę kilka osób to już nie jest to zbieg okoliczności.

 

p.s. na wszelkie ataki nie odpowiadam... :)

 

ODNOŚNIE TEMATU:

moja ulubiona kwota to 12 tys i od takiej bym zaczął przy tym komplecie, a na 7 mógłbym skończyć jeżeli mógłbym sobie pozwolić na takie targowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire
Ludzie zejdzcie na ziemie z tymi wycenami i z tymi iksami!!

Używacie ich częściej niż kropki i przecinka tracąc przy tym wartość pieniądza. Czasami wydaje mi si, że ktoś palec za długo na klawiaturze przytrzymał, ale jak widzę kilka osób to już nie jest to zbieg okoliczności.

 

p.s. na wszelkie ataki nie odpowiadam... :)

 

ODNOŚNIE TEMATU:

moja ulubiona kwota to 12 tys i od takiej bym zaczął przy tym komplecie, a na 7 mógłbym skończyć jeżeli mógłbym sobie pozwolić na takie targowanie.

 

Tylko że tam są 4 domeny nawet jeśli liczyć 20000/4 = 5000 od domeny.

Do klienta końcowego cena w sam raz :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko że tam są 4 domeny nawet jeśli liczyć 20000/4 = 5000 od domeny.

Do klienta końcowego cena w sam raz :)

 

Pozdrawiam.

 

Tam jest JEDNA domena, a reszta to zabezpieczenie ruchu... Zatem nie dzielilbym tego przez 4. Wyceniamy komplet, czyli wybrana domene + gratisy, ktore to gratisy podnosza jedynie cene, ale nie o 200% tylko powiedzmy o 20%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tam jest JEDNA domena, a reszta to zabezpieczenie ruchu... Zatem nie dzielilbym tego przez 4. Wyceniamy komplet, czyli wybrana domene + gratisy, ktore to gratisy podnosza jedynie cene, ale nie o 200% tylko powiedzmy o 20%.

 

dokladnie tak

 

to, że słowo "pożyczka" pisze się używając polskiego znaku jest wadą, nawet jeśli ma się zabezpieczone IDN-y

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komplet dla EU powyżej 10k za komplet będzie ok. Pożyczka jest słowem jednym z najczęściej używanych na rynku finansowym. Popularna w internecie z racji tego, że kredytów mogą udzielać tylko banki.

 

 

 

#ipozyczka.pl

na AM 1k kup teraz

http://www.ipozyczka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-pożyczka.pl w komplecie z e-pozyczka.pl, epożyczka.pl i epozyczka.pl.

 

Na ile wyceniacie? Nie dla inwestora, ale dla klienta końcowego.

 

Będę wdzięczny za REALNE wyceny :)

 

DD

 

O REALNĄ wycenę to trzeba by zapytać owego KK.. :)

 

Do mnie te nazwy nie przemawiają, jakoś..

 

Ps. @Kwalejko, dlaczego ipozyczka jest lepsza od e.... ??

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. @Kwalejko, dlaczego ipozyczka jest lepsza od e.... ??

 

Litera i kojarz się mi z serwisem informacyjnym, w tym wypadku o pożyczkach. Na takim serwisie można nie tylko udzielać pożyczek, ale też zbudować ciekawy serwis informacyjny o rynku pożyczkowym. E natomiast w tym wypadku mówi, że na serwisie można znaleźć info nt. pożyczek on line. Ale to są tylko moje przemyślenia.

Z drugiej strony dla mnie w tym wypadku końcówka .pl jest bardziej wartościowa niż .com.

 

Fakt faktem, osobiście bym nie zarejestrował ani jednej ani drugiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Litera i kojarz się mi z serwisem informacyjnym, w tym wypadku o pożyczkach. Na takim serwisie można nie tylko udzielać pożyczek, ale też zbudować ciekawy serwis informacyjny o rynku pożyczkowym. E natomiast w tym wypadku mówi, że na serwisie można znaleźć info nt. pożyczek on line. Ale to są tylko moje przemyślenia.

Z drugiej strony dla mnie w tym wypadku końcówka .pl jest bardziej wartościowa niż .com.

 

Fakt faktem, osobiście bym nie zarejestrował ani jednej ani drugiej domeny.

 

Dla mnie .i..., .e...., to "zło konieczne". Nie rozróżniałbym..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie domeny ( :) ) ze się do nich nie przyznaje.

Nie znam się prawie na www, domenach, itd.

Sprzedałem jedna domenę i to za 50PLN.

Nie mam nic do DD.

Do was tez nie.

Czytam sobie to forum i czasem coś napisze (jeśli mam przerwę miedzy kolejnymi rozdaniami freecell'a)

i na boga!

Wniosek nasuwa się sam: Gdyby DD wystawił na forum WiO domenę dgseegseda4tr34fw.pl nie sadze żeby ktoś z oceniających napisał cenę mniej niż 1k. A właściciel prosił o realną wycenę.

 

Takie jest moje zdanie. A co do domeny w temacie to czytałem ze przedrostek "e" jest nieciekawy, "-" to błąd w sztuce a IDN to już wogóle odpada.

 

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

dla EU za wszystkie domeny to okolo 10-12 k - ale w sumie domeny sa warte tyle ile ktos che za nie zaplacici - wiec margines bledu na 50 % w te lub we wtę także mozna przyjać.

 

10-12 to czysto intuicyjne i poparte pewnym doświadczeniem szacowanie :rolleyes:

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do domeny w temacie to czytałem ze przedrostek "e" jest nieciekawy, "-" to błąd w sztuce a IDN to już wogóle odpada.

A gdzie w domenie ePozyczka.pl jest kreska i polskie znaki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł tego tematu jest nieco mylący, bo wartość tego kompletu z całą pewnością stanowi domena epozyczka.pl.

Jakiś bank/firma mógłby chcieć wykreować na niej ciekawy produkt marketingowy (dobra domena pod branding).

Ciężko wycenić taki pakiet, ponieważ wszystko zależy jak bardo klientowi zależy, ale myślę, że uzyskanie kwoty >10k jest dobrym wynikiem w tym przypadku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Moim zdaniem spokojnie warte solidne pięć cyfr. Gratuluję uzbierania kompletu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×