Jump to content
Sign in to follow this  
szefopl

com a com.pl

Recommended Posts

no ale czy niejest tak jesli ta domena jest juz dosc sporo na rynku to chyba mogli sobie ja wziasc dla siebie ale niezrobili tego i jest wolna czyli chyba kazdy moze ja wziac :unsure: tak mi sie zdaje ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta, tylko jak zobacza, ze ktos .com.pl chce sprzedawac etc to sie od razu obudza :unsure:

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy przypomnieć domenę www.microsoft.pl ( więcej => www.micr0soft.pl )..

 

Odp: nie jest to regułą jak widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmmm ale tak na szybko w allegro dac dobry opis np podac cene za jaka tamta domena z com zostala spzredana i mysle ze ktos sie chyba znajdzie :unsure:

 

Cybersquatting - praktyka rejestrowania domen internetowych znanych marek i odsprzedawania ich po zawyżonej cenie osobom (np. znanym artystom) lub firmom, które miałyby do nich prawo na mocy prawa o znaku handlowym; cybersquatter to "dziki lokator internetowy".
Cybersquatterzy stosując często metodę wykupywania rozmaitych wariantów domen, np. obok domeny zakończonej na .com wykupują domeny zakończone na .net lub .org, korzystając z faktu, że wiele firm wolałoby zabezpieczyć dla siebie szereg domen najwyższego poziomu, a nie tylko domeny typu .com.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm ale niechodzi mi oto ze ta firma ma dana nazwe tylkok to jest slowo ktorym na codzien sie posluguje tak jak by dac np sex.com i sex.com.pl wiem ze oby dwie sa warte sex.com 14 mln poszlo a ile sex.com.pl na tej zasadzie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×