Jump to content
DawPi

iGoogle

Recommended Posts

Tak sobie kliknąłem na logo google :unsure: i to zaprowadziło mnie na stronę: http://www.google.pl/ig?hl=pl

 

Ciekaw jestem kiedy domena: http://www.igoogle.pl/ zostanie odebrana przez giganta ;-) A co Wy myślicie?

 

DOMENA:
nazwa domeny: igoogle.pl
id abonenta: tdc9901567508690 (osoba fizyczna)
serwery nazw: dns.ovh.net.
ns.ovh.net.
ostatnia modyfikacja: 2007.07.19

opcja: brak opcji na nazwe domeny

ABONENT:
osoba: Jarosław Jurkiewicz
ulica: Żywnego 16/114
miasto: 02-701 Warszawa
lokalizacja: PL
identyfikator: tdc9901567508690
telefon: +48.606377111
ostatnia modyfikacja: 2006.08.22


Kontakt techniczny:
firma: Az.pl S.J. Albert Jerka, Andrzej Kostrzewa
ulica: Sosnowa 6a
miasto: 71-468 Szczecin
lokalizacja: PL
identyfikator: tdc0536285130665
telefon: +48.914243780
fax: +48.914243799
ostatnia modyfikacja: 2006.08.18



REGISTRAR: AZ.pl Sp.J. Albert Jerka, Andrzej Kostrzewa
ul. Sosnowa 6a
71-468 Szczecin
Polska/Poland
+48.91 4243780
domena@az.pl

dane aktualne z dnia: 2007.08.27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym był abonentem domeny, nie życzyłbym sobie umieszczania wyżej wymienionych danych na ogólnodostępnym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym był abonentem domeny, nie życzyłbym sobie umieszczania wyżej wymienionych danych na ogólnodostępnym forum.

 

 

Ale to nie sa twoje dane tylko goscia ktory wyrazil zgode rejestrujac domene na podanie swoich danych w ogolnodostepnym whoisie domeny

Nie sa to dane wrazliwe a pokazywnie ich na forum nie narusza w zaden sposob dobr osobistych tego pana poniewaz zostaja wykorzystane do tego celu do jakiego zostaly podane przy rejestracji domeny! Tak wiec wszystko gra :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to nie sa twoje dane tylko goscia ktory wyrazil zgode rejestrujac domene na podanie swoich danych w ogolnodostepnym whoisie domeny

Nie sa to dane wrazliwe a pokazywnie ich na forum nie narusza w zaden sposob dobr osobistych tego pana poniewaz zostaja wykorzystane do tego celu do jakiego zostaly podane przy rejestracji domeny! Tak wiec wszystko gra :unsure:

Dlatego wyraźnie napisałem, iż nie życzyłbym sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sobie kliknąłem na logo google :unsure: i to zaprowadziło mnie na stronę: http://www.google.pl/ig?hl=pl

 

Ciekaw jestem kiedy domena: http://www.igoogle.pl/ zostanie odebrana przez giganta ;-) A co Wy myślicie?

 

DOMENA:
nazwa domeny: igoogle.pl
id abonenta: tdc9901567508690 (osoba fizyczna)
serwery nazw: dns.ovh.net.
ns.ovh.net.
ostatnia modyfikacja: 2007.07.19

opcja: brak opcji na nazwe domeny

ABONENT:
osoba: Jarosław Jurkiewicz
ulica: Żywnego 16/114
miasto: 02-701 Warszawa
lokalizacja: PL
identyfikator: tdc9901567508690
telefon: +48.606377111
ostatnia modyfikacja: 2006.08.22
Kontakt techniczny:
firma: Az.pl S.J. Albert Jerka, Andrzej Kostrzewa
ulica: Sosnowa 6a
miasto: 71-468 Szczecin
lokalizacja: PL
identyfikator: tdc0536285130665
telefon: +48.914243780
fax: +48.914243799
ostatnia modyfikacja: 2006.08.18
REGISTRAR: AZ.pl Sp.J. Albert Jerka, Andrzej Kostrzewa
ul. Sosnowa 6a
71-468 Szczecin
Polska/Poland
+48.91 4243780
domena@az.pl

dane aktualne z dnia: 2007.08.27

to zależy za ile się google zorientują. Może kolesiowi się uda i zdąży ją sprzedac :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym był abonentem domeny, nie życzyłbym sobie umieszczania wyżej wymienionych danych na ogólnodostępnym forum.

Lewa noga?

 

to zależy za ile się google zorientują. Może kolesiowi się uda i zdąży ją sprzedac B)

Wiesz, po tym co autor 'serwuje' to nie sądzę by chciał sprzedawać. Przecież na pewno wiedział co rejestruje ( tm google ).

 

Poza tym dziwię się gigantowi, że jej nie zarejestrował. Ba, z tego co widać, nawet się o nią nie stara. Jeszcze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę że się wcale starać nie musi - iGoogle to nazwa twojej strony startowej, ma wyskakiwać po wpisaniu google.xx i wybraniu czy chcesz ją, czy nie, nie trzeba pamiętać innych adresów. Ruch igoogle*pl z naszego kraju w skali globalnej dla google to pikuś, lepiej pracować nad gadgetami pod igoogle - i to mi się w tej firmie podoba, robić produkty które same przyciągną ludzi, bez reklam i marketingu. Np. gadżet rezerwujący spadające domeny :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×