Jump to content
tylko

A jakie macie samochody?

Recommended Posts

A o białym Challengerze wspomnieć nie łaska? :-) IMHO najładniejszy z całej trójki. No i oczywisty hołd dla 'Znikającego punktu'.

Mój błąd :lol: Naprawiem ;)

 

W tej wersji nawet ciekawie wygląda:

dodge-challenger-1a.jpg

 

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Looknij cie na ten filmik

dowiecie się pare ciekawych rzeczy o muscle cars 1:20s mieć coś takiego z takim dźwiękiem - bezcenne

 

A tutaj mamy

- Camaro Fights Mustang and Challenger - Muscle Car Comparison w nowych budach ale i tak bym chciał mieć każdego z nich :lol: Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ktoś lubi stare amerykańskie samochody z przełomu lat 60/70 to niech sobie obejrzy Grindhouse: Death Proof Quentina Tarantino. 1971/72 Chevy Nova SS oraz 1969 Dodge Charger w akcji :lol:

 

Gorillaz - Stylo

 

Niezła muzyka i samochody.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy się nadaje, ale prawy przód łysa opona :)

 

Też to zauważyłem :) .

 

Jeżeli nie zerkasz na kontrolkę paliwa , a ten 4 litrowy potworek troszkę jest łakomy na paliwo przyjemność z jazdy zapewne jest przednia .

 

Jeżeli się zdecydujesz umów się pierw na kontrole w jakiejś renomowanej firmie :D . Mało któremu sprzedawcy można wierzyć na słowo jeżeli chodzi o stan techniczny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie do znawców amerykańskich klasyków:

 

http://allegro.pl/item997745403_ford_mustang_1971_coupe.html

 

Co myślicie o tym modelu? Warto licytować i czy nadaje się do jazdy po mieście? Mam na myśli "radość z jeżdżenia" .

 

Pzdr,

Starsze "budy" są ładniejsze. Nie ma co licytowac jak się auta nie widziało. Umów się na jazdę i zobacz, jak ogólnie Ci się jezdzi takim amerykańcem. Ma spory zapas mocy więc można z niego wycisnąc jeszcze troche HP jeśli chciałbyś dłubnąc. Moment obrotowy powinien już robić pozytywne wrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1zlrimq.jpg

 

Na aukcję internetową trafił właśnie Shelby Trans Am Mustang Boss 302 z 1969 roku. Za tymi słowami kryje się wyczynowa odmiana Mustanga, której Ford zawdzięcza złoto i srebro w cyklu wyścigów Trans Am. Licytacja startuje od 1,1 miliona dolarów.

 

Więcej: http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7952134,Must...on_dolarow.html

 

Aukcja: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-Sponso...=item27b2038f37

 

To tylko parę sprzedanych domen i można udać się na zakupy ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miniaczek fajny, ale jego wnętrze (stylistyka) działało mi na wątrobę :> Na szczęście tylko kilkanaście km jechałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Do dzisiaj samochodu nie mam :) Za to została mi taka samochód.info ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×