Jump to content
SWAGGER

airberlin*pl

Recommended Posts

Uważam, że dobra cena dla tej domeny. Myślę, że airberlin nie chciała przeciągać sprawy, bo zaczynali kampanię reklamową na Polskę. ciekawi mnie jaki teraz ma ruch ta domenka???? Jak ją miałem, dziennie dochodziło do 300-400 uu.

 

Wyzbywam się wszystkich tego typu domenek. Jak ktoś ma szczęście, to tylko pogratulować. Chociaż fotolia.pl poszła u mnie za 3500zł. I nikt nie pisał żadnych pism do mnie. Teraz jak już wspomniałem wyzbywam się aircanada.pl. Może zwycięzcy się poszczęści i zarobi parę złotych ;)

 

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
9,413 hits plus ok. 1000 zanim przekierowałem na bloga - to wynik za okres pełnych 5miesięcy.

 

To nie wiele. Myślałem, ze ruch będzie większy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, z takich domen należy się szybko pozbywać.. Tobie się udało (z zyskiem) tym większe graty..

Share this post


Link to post
Share on other sites

SWAGGER, gratulacje!

 

Powiedz nam prosze:

 

- czy byl sad, i czy wygrales?

 

- czy tez zaproponowali ci cene i straszyli ze jak sie nie zgodzisz to cos tam...?

 

Pozdro

Edited by dzolomanolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
- czy byl sad, i czy wygrales?

 

- czy tez zaproponowali ci cene i straszyli ze jak sie nie zgodzisz to cos tam...?

 

 

Nie było sądu i nikt mnie nie straszył.

Share this post


Link to post
Share on other sites
SWAGGER, gratulacje!

 

Powiedz nam prosze:

 

- czy byl sad, i czy wygrales?

 

- czy tez zaproponowali ci cene i straszyli ze jak sie nie zgodzisz to cos tam...?

 

Pozdro

 

Zapomniales poprosic aby jeszcze tresci otrzymanych maili tutaj powklejal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapomniales poprosic aby jeszcze tresci otrzymanych maili tutaj powklejal :)

 

Oczywiście pytanie o stosowność moich pytań zależy od indywidualnej wrażliwośći każdego z nas. Moim zdaniem nie brak prawników którzy za pieniądze zachodnich koncertów są gotowi zmieniać naszą konstytucje. SWAGGER podjął ryzyko i się opłaciło, gdyby przegrał byłby nazwany bezdusznym cybersquaterem, sabotażystą który chce oszukać. A ponieważ wygrał to wszyscy tylko gratulują. Zdaje się, że Mister Czuchaj nie będzie miał nowego wpisu na swoim blogasku w sprawie tej domeny.

 

 

SWAGGER, odpowiedział rzeczowo, nie widze problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×