Jump to content
Jachu19

Kiedy sa generowane faktury w dropped ?

Recommended Posts

Czy może wie ktoś o której godzinie generowane są faktury w dropped ?

 

Już od ponad godziny mam status "Oczekuje na wygenerowanie" Czy to zawsze tak jest ? Będę musiał czekać do końca dnia czy w najbliższym czasie powinna się pojawić faktura ?

Muszę mieć ja do dzisiaj do 14.30 i nie wiem czy mam się denerwować czy pogodzić się z tym ze już jej nie dostane w czasie w jakim mi potrzebna :/

 

PS. Pisałem do dropped okolo 11.00, ale jeszcze nie mam odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pliki PDF generują się 1 dzień po umieszczeniu faktur w systemie. Włączyłem teraz ich ręczną generację, więc za ok. pół godziny będą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeśli ktoś chce generować jeszcze troche kosztów w tym roku?

 

IMHO faktury powinno być generowane z wszystkimi płatnościami z 2009 roku (też te z 23:59 :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeśli ktoś chce generować jeszcze troche kosztów w tym roku?

Możemy mu ręcznie przepisać jeśli jest potrzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pliki PDF generują się 1 dzień po umieszczeniu faktur w systemie. Włączyłem teraz ich ręczną generację, więc za ok. pół godziny będą.

 

Czy w takim razie jest taka możliwość żebym dostawał faktury np. 28 dnia miesiąca jak napisze wcześniej, że tak chcę ? Wtedy po prostu bym już przez te 2 dni nic nie kupował, a rozliczeń nie musiałbym robić na szybko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w takim razie jest taka możliwość żebym dostawał faktury np. 28 dnia miesiąca jak napisze wcześniej, że tak chcę ? Wtedy po prostu bym już przez te 2 dni nic nie kupował, a rozliczeń nie musiałbym robić na szybko.

 

jak 5-10ego dasz papierki ksiegowemu to nie wystarczy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak 5-10ego dasz papierki ksiegowemu to nie wystarczy ?

 

W moim wypadku lepiej (o wiele) mieć wcześniej. Gdyby wystarczyło 5-10 to bym nie pytał czy da się wcześniej niż 1.

 

Oczywiście jak się nie da to trudno, ale jakby się dało to bym wolał mieć faktury 28.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×