Jump to content
Sign in to follow this  
djpiatek

Marketing Agencji Reklamowej

Recommended Posts

Witam

 

Z dniem 1 lutego rusza moja firma Agencja Reklamy Internetowej "SurfBar" która wprowadzi nowość na Polski rynek mianowicie:

	   Surfbar - program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Zwykle zajmuje około 3 cm na dole, lub górze ekranu - w zależności  od preferencji użytkownika. Surfbary zwykle naliczają nam punkty za  każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec  każdego miesiąca.

 

Jak wiadomo aby zaistnieć w internecie trzeba się "rozreklamować", dlatego też myślałem nad AdSense kontaktowałem się nawet z 2 firmami zajmującymi się prowadzeniem kompani reklamowych w tym, że systemie i jedna z nich oferował za klik od 0,10 do 0,40 gr a druga od 0,60 do 1,00 zł. Moje pytanie brzmi czy dobrym pomysłem jest kampania w AdSense i dlaczego taka rozbieżność cenowa?

Edited by djpiatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
	   Surfbar - program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Zwykle zajmuje około 3 cm na dole, lub górze ekranu - w zależności  od preferencji użytkownika. Surfbary zwykle naliczają nam punkty za  każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec  każdego miesiąca.

 

Takie systemy jeszcze dzialaja? :lol:

Pamietam ze to bylo 'modne' ladnych kilka lat temu.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ale to żadna nowość. Oczywiście dobrze wypromowane powinno wypalić, zawsze znajdą się chętni na pieniądze za nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tematyka surfbar/PTR/PTC jest niedozwolona zarówno w AdWords jak i AdSense.

 

hehe... możesz to jakoś udowodnić bo szukam w google i nie mogę jakoś znaleść ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe... możesz to jakoś udowodnić bo szukam w google i nie mogę jakoś znaleść :)

 

 

https://adwords.google.com/support/aw/bin/s...amp;adtype=text

 

Zabronione jest reklamowanie zawyżania liczby kliknięć lub wyświetleń reklam poprzez takie programy, jak pay-to-click, pay-to-view, auto-surf, auto-click i inne programy gwarantujące liczbę odwiedzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie surfbary to czyste oszustwa albo w najlepszym wpadku ostre naciaganie zarowno reklamodawcow jak i userow... Chyba tylko gimnazjalisci wierza ze udzial w takim programie moze przyniesc jakies wymierne korzyści

Share this post


Link to post
Share on other sites

W AdWords sam ustalasz dzienny budżet, jak również ocenić możesz max. stawkę za klik. O kolejności wyświetlania linków sponsorowanych decydują 2 czynniki - współczynnik skuteczności kliknięć w Twoja reklamę (ilość wyświetleń/ilość kliknięć) oraz twoja max. stawka za klik. Dzięki mądrze skonstruowanej kampanii (dobór odpowiednich słów kluczowych, "tekst reklamy"), nawet przy niższym budżecie, Twoje linki mogą być wyświetlane częściej i wyżej niż linki Twojej konkurencji.

 

Różnica w stawce za klik, najpewniej wynika z innego doboru słów kluczowych.

Dobrze przygotowana kampania na pewno może być skuteczna, choć najważniejsza jest odpowiednia selekcja słów kluczowych.

Nie znam Twojego produktu, więc ciężko powiedzieć mi coś dokładniej.

 

Jeżeli szukasz odpowiedniej firmy, która "ustawi" Ci taką kampanię, to na Twoim miejscu interesowałbym się tylko tymi, które mają certyfikaty Google.

Tutaj pełna lista:

http://www.sprawnymarketing.pl/certyfikaty/

 

Pozdrawiam,

Leszek

 

Witam

 

Z dniem 1 lutego rusza moja firma Agencja Reklamy Internetowej "SurfBar" która wprowadzi nowość na Polski rynek mianowicie:

	   Surfbar - program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Zwykle zajmuje około 3 cm na dole, lub górze ekranu - w zależności  od preferencji użytkownika. Surfbary zwykle naliczają nam punkty za  każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec  każdego miesiąca.

 

Jak wiadomo aby zaistnieć w internecie trzeba się "rozreklamować", dlatego też myślałem nad AdSense kontaktowałem się nawet z 2 firmami zajmującymi się prowadzeniem kompani reklamowych w tym, że systemie i jedna z nich oferował za klik od 0,10 do 0,40 gr a druga od 0,60 do 1,00 zł. Moje pytanie brzmi czy dobrym pomysłem jest kampania w AdSense i dlaczego taka rozbieżność cenowa?

Edited by SmartSEO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie surfbary to czyste oszustwa albo w najlepszym wpadku ostre naciaganie zarowno reklamodawcow jak i userow... Chyba tylko gimnazjalisci wierza ze udzial w takim programie moze przyniesc jakies wymierne korzyści

 

- O czym Ty w ogóle piszesz... ;/ ciśnienie tylko podnosisz...

 

- Po 2 za to, że siedzisz sobie na komputerze nic nie robisz, a także nie musisz patrzeć, klikać czy ciort wie co robić z SurfBarem a i tak dostaniesz należne pieniądze...

 

- Oczywiste jest przecież, że nie zarobisz z SurfBara na samochód... chyba, że byś miał milion poleconych...

Edited by djpiatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się w to bawiłem w gimnazjum :mellow: . Naciąganiem bym tego nie nazwał, a że surfbary oglądają, jak powiedziałeś, gimnazjaliści jest to całkiem przyzwoite miejsce reklamy dla tych, dla których gimnazjaliści to grupa docelowa. We Francji była tego kiedyś masa, czemu więc nie miałoby sie to udać u nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszystko będzie zależeć od ilości reklamodawców :) ...

Hmm, może jednak napisz ILE, hmm?

Skąd ta enigmatyczność? Chyba znasz te liczby, prawda?

Zapewne są to takie grosze, że jeśli napiszesz prawdę, to wątek się urwie... choć mogę się mylić, bo mylę się często.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×