Jump to content
Sign in to follow this  
lenuncjo

Domenki.com.pl / Zdomenowani.pl

Recommended Posts

Chciałbym założyć takie własne małe "przydomowe portfolio" jednak nie wiem która z domen lepiej do tego by się nadawała. Może pomożecie mi w podjęciu decyzji??

 

Domenki.com.pl



Zdomenowani.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym założyć takie własne małe "przydomowe portfolio" jednak nie wiem która z domen lepiej do tego by się nadawała. Może pomożecie mi w podjęciu decyzji??

 

Domenki.com.pl



Zdomenowani.pl

 

Te jakoś mi nie podchodzą.

Dobre byłoby - portfolio.net.pl

Tak myślę

Jakbyś co to możesz się odezwać

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym założyć takie własne małe "przydomowe portfolio" jednak nie wiem która z domen lepiej do tego by się nadawała. Może pomożecie mi w podjęciu decyzji??

 

Domenki.com.pl



Zdomenowani.pl

 

Żadna. Lepszy interes byś zrobił kupując jakąś sensowną dwuwyrazową typu *****domen.pl. Można kupić nawet całkiem sensowne w okolicach 50zł.

50zł to nic biorąc pod uwagę to, że już straciłeś co najmniej 20zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadna. Lepszy interes byś zrobił kupując jakąś sensowną dwuwyrazową typu *****domen.pl. Można kupić nawet całkiem sensowne w okolicach 50zł.

50zł to nic biorąc pod uwagę to, że już straciłeś co najmniej 20zł

 

Jestem tego samego zdania. Twoje dwa typy kompletnie mi się nie podobają. Poza tym po co w ogóle iść w kierunku nazwy zawierającej słowo "domena". Może wolna jest np. domena z Twoim nazwiskiem? Taka byłaby sto razy lepsza niż jakieś przekombinowane typy, które odstraszają klienta lub brzmią mało profesjonalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może wolna jest np. domena z Twoim nazwiskiem? Taka byłaby sto razy lepsza niż jakieś przekombinowane typy, które odstraszają klienta lub brzmią mało profesjonalnie.

 

Problem w tym ze domena z moim nazwiskiem jest juz zarejestrowana ale załozyłem opcje więc jest jakas tam minimalna nadzieja że uda się ją przejąć.Po pewnych przemyśleniach nie sposób się niezgodzić z tym że zbyt duzy nacisk połozyłem na słowo domena w nazwie (może to mój błąd?) ale jakoś nie podchodziły mi niektóre oferowane domeny. Domen typu walizadomen czy zródłodajniadomen jest tak wiele ze czuje juz lekki przesyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Domen typu walizadomen czy zródłodajniadomen jest tak wiele ze czuje juz lekki przesyt.

 

Z tym się zgadzam.

 

A jeśli chodzi o to, która domena lepsza, to moim zdaniem Zdomenowani.pl

 

# DomenyKomercyjne.pl

# Adresomania.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdomenowani.pl

 

domenki - trochę niepoważne

 

Ja mam w planach założyć portfolio na DobreDomeny.info ...ale gdyby rekompensata za utratę tej przecudnej urody domenki;) była satysfakcjonująca... to może mnie ktoś przekona :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym ze domena z moim nazwiskiem jest juz zarejestrowana ale załozyłem opcje więc jest jakas tam minimalna nadzieja że uda się ją przejąć.Po pewnych przemyśleniach nie sposób się niezgodzić z tym że zbyt duzy nacisk połozyłem na słowo domena w nazwie (może to mój błąd?) ale jakoś nie podchodziły mi niektóre oferowane domeny. Domen typu walizadomen czy zródłodajniadomen jest tak wiele ze czuje juz lekki przesyt.

 

Lepsza jest zdomenowani, ale rzeczywiscie jakos na portfolio nie za bardzo pasuje. Zycze trafionej opcji! :blink:

 

#nameland.pl (na sprzedaz)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×