Jump to content
Tobi

2be - kalendarz promocji

Recommended Posts

a ja mam pytanie natury stricte technicznej czy mogę już dziś sobie u was rezerwować .pl i poczekać do promocji z nimi na te dni kiedy będzie to 0.90 czy muszę wszystkie czynności robić w tych dniach według kalendarza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie w dniu, kiedy obowiązuje dana oferta i opłacić fakturę w ciągu 7 dni.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś obchodzimy Święto Dzwonienia do Mamy, a numer telefonu najłatwiej znaleźć pod domeną .tel. Tylko dziś można ją zarezerwować za 34 zł. kalendarz.2be.pl

 

Dodatkowo w ostatnim tygodniu naszej promocji obniżyliśmy ceny rosyjskich domen .ru, brytyjskich .co.uk oraz pachnących orientem domen .asia. Więcej informacji >>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Ores :ph34r:

 

Od wtorku Święto Niskich Cen - wracają niskie stawki za rejestrację polskich domen. Podobnie jak na początku promocji, domeny regionalne kosztują 0,99 zł, polskie domeny funkcjonalne (np. .com.pl) 1,90 zł a domeny .pl tylko 2,90 zł. To ostatni tydzień promocji. Oferta jest ważna do czwartku 28 stycznia. kalendarz.2be.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehh coś nie tak z tą promocją zarejestrowałem domenę i mi policzyło 9.90 netto w panelu

 

na maila zaś dostałem że 2.90 jednak nie ma możliwości opłacenie płatnościami bo wtedy kasuje "Kwota: 12.08 zł" brutto

 

czy trzeba opłacać tylko tradycyjnym przelewem ?

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Ores :)

 

Od wtorku Święto Niskich Cen - wracają niskie stawki za rejestrację polskich domen. Podobnie jak na początku promocji, domeny regionalne kosztują 0,99 zł, polskie domeny funkcjonalne (np. .com.pl) 1,90 zł a domeny .pl tylko 2,90 zł. To ostatni tydzień promocji. Oferta jest ważna do czwartku 28 stycznia. kalendarz.2be.pl

 

 

czy jak zarejestruje 100 domen po 2,90 to tez takie zamowienie zostanie zrealizowane? niby nie ma limitu, ale wolę dopytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@panogrodnik - za domeny w promocji można zapłacić korzystając z płatności.pl, z tej co widzę, domeny są w ten sposób cały czas opłacane. Proszę na PW informację z jaką domeną występuje problem.

@ryskadow - nie wiem skąd się biorą takie pytania. Można zarejestrować tyle domen na ile pozwala regulamin.

 

Ponieważ odbieramy liczne pytania dotyczące faktur, informuję, iż faktury VAT w 2BE.PL dla wszystkich klientów są drukowane i wysyłane pocztą.

 

Pozdrawiam,

Edited by Katarzyna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czwartek to ostatnia okazja na zarejestrowania polskich domen w obniżonych cenach. Domeny regionalne kosztują 0,99 zł, polskie domeny funkcjonalne (np. .com.pl) 1,90 zł, a domeny .pl tylko 2,90 zł.

kalendarz.2be.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że załapałem się na końcówkę promocji i dosłownie przed sekundą założyłem sobie u Was konto :P Kupiłem kilka domen, ale planowałem dużo więcej - dlaczego IDNy są po 9,90 zamiast po 2,90? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, no i wyszło szydło z worka... Zawsze COŚ wychodzi dopiero po fakcie założenia konta i kupienia domen. Widzę, że u Was za przekierowanie domeny po URL płaci się 36zł? Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem, więc tym bardziej się nie spodziewałem.

 

Kurde, człowiek nigdy nie sprawdzi wszystkiego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, no i wyszło szydło z worka... Zawsze COŚ wychodzi dopiero po fakcie założenia konta i kupienia domen. Widzę, że u Was za przekierowanie domeny po URL płaci się 36zł? Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem, więc tym bardziej się nie spodziewałem.

 

Kurde, człowiek nigdy nie sprawdzi wszystkiego :angry:

 

O kurna, nie zauważyłem tego. Jakoś nigdy z przekierowań w 2be nie potrzebowałem korzystać ale teraz w promocji zarejestrowałem akurat parę literówek, no i lipa z przekierowania.

Niezły przypał ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
O kurna, nie zauważyłem tego. Jakoś nigdy z przekierowań w 2be nie potrzebowałem korzystać ale teraz w promocji zarejestrowałem akurat parę literówek, no i lipa z przekierowania.

Niezły przypał ...

 

Jak na parking to spoko, bo możesz przełączyć po DNS, ale tak jak ja - kiedy potrzebuję przekierować na swoje portfolio po URL, to niestety lipa, nie da się. To znaczy da się jak dopłacisz :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem kilkadziesiąt pl do zarejestrowania ale serwis nie oferuje grupowej faktury na koniec miesiąca. A nie będę bawił się w faktury po 0,90 - 2,90 zł. Więc póki co 2be.pl podziękowałem. Poczekam na lepsze czasy firmy. :D

 

 

Jak na parking to spoko, bo możesz przełączyć po DNS, ale tak jak ja - kiedy potrzebuję przekierować na swoje portfolio po URL, to niestety lipa, nie da się. To znaczy da się jak dopłacisz smile.gif

 

Przekieruj DNS na swój hosting, następnie utwórz katalog w hostingu na domenę, gdzie wprowadzisz plik HTML przekierowujący na URL adresportfolio.pl/domena/xxx/

 

Trochę roboty, ale 36zł*[ilość domen] na drodze nie chodzi :angry:

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak mówisz? Że jak?

:angry:

Skąd kody AuthInfo do transferu z jednoczesnym przedłużeniem?

A łapacze?

 

Okres abonamentowy mija po roku, a nie po roku i 15 dniach. Więc domena .pl wygasa ale masz jeszcze 15 dni by móc ją przetransferować z odnowieniem, dopiero po tym sumarycznym okresie jest uwalniana.

 

 

 

 

@Katarzyna: nie zrozumiałaś najwyraźniej procedury o której piszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś jeszcze nie skorzystał, to dzisiaj kończy się 3 dniowa promocja na .PLki po 2,90zł netto. W przypadku wydania authinfo konieczność przedłużenia, przedłużenie 60zł.

 

Edit: przypominam, że 2be nie pozwala na ustawienie przekierowania po URL, z czym jest wielka lipa...

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×