Jump to content
mikolaj

Indywidualne numery kont bankowych dla klientów

Recommended Posts

Indywidualne numery kont bankowych dla klientów

 

Czy ktoś korzysta z tego rozwiązana? Chciałbym się dowiedzieć jakie banki to oferują, na jakiej zasadzie to działa i jakie są koszty?

 

Niestety w Internecie nie mogę nic znaleźć (a pewnie nie wiem jak zapytać G.)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słyszałem o czymś takim.

 

Istnieje możliwość otworzenia kilku rachunków w tym samym banku (np: firmowe/prywatne/oszczędnościowe/walutowe itd) i każde z nich jest na innych warunkach, a dodatkowo posiada inny numer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy bank to powinien oferować. Jest to rozwiązanie dla biznesu, w ten sposób reguluje się m.in. faktury telekomunikacyjne. Każdy klient z milionów posiada indywidualne subkonto (6-12 ostatnich cyfr) w pod jednym numerem konta bankowego (26 cyfr).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To są subkonta przydzielone do jednego, głównego rachunku bankowego. Przy "zwykłych" kontach mogliście o tym nie słyszeć, osobiście rejestrując konto korporacyjne (czyt. pełen pakiet obsługi dla dużej firmy) dostałem pytanie, czy będę potrzebować subkont.

 

Na pewno "z automatu" nikt nie dostanie nielimitowanej ilości subkont, to jest już indywidualne przygotowanie oferty banku pod danego klienta :rolleyes:

Edited by pavloz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cockney a gdzie można znaleźć dokładniej w internecie taką ofertę? Jakie są koszta jak to dokładnie działą itp. Na stronie ing.pl nic o tym nie piszą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×